dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  przejdź na stronęPorady ogrodnictwo

pagerank Dodano: 24 04 2010

Porady ogrodnictwo
Szukasz, lecz jakoś Tobie nie idzie odnalezienie portalu ogrodniczego, na którym nie dość, że uda Ci się znaleźć super poradnik ogrodniczy, to także i forum o ogrodnictwie ? To wydaje mi się, że ten wortal, powinien być dla Ciebie ekstra wyjściem no ale to już ocenić musisz niestety bez niczyjej pomocy. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz na tym portalu, a to wszystko kompletnie za darmo! Jednym z najbardziej interesujących tematów opisanych w poradniku może być ścieżka, która jest robiona w większości ogrodów.
http://www.ogrod-gardener.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęAzalie, bonsai, szkółka krzewów

pagerank Dodano: 28 05 2010

Azalie, bonsai, szkółka krzewów
Ogrody japońskie, bonsai, krzewy ozdobne, azalie. Szkółka drzew i krzewów. Specjalizujemy się w roślinach ogrodu japońskiego: bonsai, azalie, klony, różaneczniki. Głównym działem w produkcji stały się rośliny iglaste, takie jak: szczepione jodły, modrzewie, sosny i świerki. Naszą ofertę poszerzono o nowe, ciekawe odmiany: cyprysów, jałowców, żywotników i wielu innych. Bardzo ważnym kierunkiem stała się także uprawa nowych odmian rhododendronów i wprowadzenie do asortymentu azalii japońskich oraz wielu gatunków drzew i krzewów liściastych takich jak: berberysy, borówki amerykańskie, brzozy, buki, derenie, graby, hibiskusy, hortensje, irgi, klony, krzewuszki, magnolie, tawułki, ozdobne wiśnie i jabłonie oraz wiele innych.
http://www.pudelko.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęO ogrodach i Roślinach

pagerank Dodano: 07 08 2010

O ogrodach i Roślinach
Większość treści o ogrodach i drzewach ogrodowych zawarta jest na branżowych stronach. Są to wszelakie duże portale, blogi ogrodnicze, wizytówki firm, katalogi ogrodów... Pomimo obecności wyszukiwarek internetowych bardzo trudno jest znaleźć atrakcyjne nas wiadomości o roślinach, dlatego również utworzono Katalog ogrodnictwa. Jest to branżowy spis, w którym właściwie każdy miłośnik roślin i ogrodów znajdzie na 100% coś dla siebie.
http://www.katalog.ogrodnictwa.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOgrody, projekty, wykonawstwo

pagerank Dodano: 17 10 2010

Ogrody, projekty, wykonawstwo
Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem terenów zielonych, także według projektów inwestora. -Przygotowaniem terenów pod prace wykonawcze. -Montażem i obsługą systemów nawadniających, wiodących firm. -Zakładaniem trawników z siewu oraz gotowych trawników z rolki -Montażem iluminacji -Oczka wodne,kaskady ,baseny, wanny ogrodowe -Elementy małej architektury (możliwość wykonania projektów indywidualnych), rzeźby ogrodowe
http://www.gardenland.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID