dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  przejdź na stronęMeble ogrodowe, nasiona, kosiarki

pagerank Dodano: 12 11 2010

Meble ogrodowe, nasiona, kosiarki
Jeśli interesują Cię zakupy do ogrodu to trafiłeś idealnie. Zakupy.wymarzonyogrod.pl to pierwszy pasaż handlowy i porównywarka produktów ogrodniczych. Została stworzona z myślą o tych, których największym hobby jest zieleń, ogród, działka i rośliny doniczkowe. W pasażu prezentujemy wiele sklepów i produktów niezbędnych na działkę i do ogrodu, w tym meble ogrodowe, kosiarki, altanki, nasiona kwiatów i roślin oraz wiele innych. W serwisie znajduje się także profesjonalna wyszukiwarka, która pomoże Ci znaleźć każdy produkt a także porównywarka cen, która umożliwi wybranie najtańszej oferty.
http://zakupy.wymarzonyogrod.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęwww.bonita.com.pl - systemy nawadniania

pagerank Dodano: 31 05 2011

www.bonita.com.pl - systemy nawadniania
Firma Bonita powstała w 1990 roku, a swoją siedzibę ma w Poznaniu. Jest to instytucja handlowa, która prowadzi sprzedaż oraz konsulting techniczny w obszarze systemów nawadniających. W ofercie znajdą Państwo systemy firm: Raind Bird, Hunter, John Debre Water Technologies. Firma prowadzi sprzedaż na terenie całego państwa za pomocą sprzedawców regionalnych oraz firmowych instalatorów, którzy oferują fachowa pomoc w rozpoczęciu prac, czy wyborze odpowiednich artykułów, jakim jest automatyczne nawadnianie.
http://www.bonita.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęFloks - internetowy sklep ogrodniczy

pagerank Dodano: 05 07 2011

Floks - internetowy sklep ogrodniczy
Sklep ogrodniczy Floks oferuje szeroki wybór nawozów, środków ochrony roślin i narzędzi do każdego ogrodu. Pracownicy sklepu chętnie doradzą i pomogą wybrać produkt odpowiedni dla Państwa potrzeb. Sklep stale rozwija swoją ofertę, poza sklepem internetowym pod marką Floks.pl prowadzony jest sklep stacjonarny, w którym można osobiście odebrać produkty uprzednio zamówione przez internet. Punkt handlowy usytuowany jest w Świdniku przy Alei Lotników Polskich. Oprócz nawozów i środków, w sklepie można znaleźć wiele ciekawych roślin iglastych i liściastych, w sezonie dostępna jest szeroka gama kwiatów balkonowych i pięknie kwitnących bylin. Sklep wziął swoją nazwę od najpiękniejszego polskiego kwiatu, kojarzonego w tradycyjnymi polskimi ogrodami. Floks, to roślina, która rosła w ogródkach naszych babć i przyciągała swym zapachem najpiękniejsze motyle i pszczoły. Celem pracowników sklepu jest jak najlepsza obsługa klientów, chcemy aby każdy z klientów odwiedzających nasz sklep miał szansę dostać sprawdzoną i informację na temat produktu, który go dotyczy. Tym samym jeśli nasz klient będzie potrzebował czegoś na brązowe plamy na liściach, pracownik sklepu najpierw zada klika pytań na temat samej rośliny i stanowiska w jakim została posadzona a dopiero później dopasuje sposób rozwiązania problemu z brązowymi listkami na ulubionych roślinach. Pracowników sklepu cechuje profesjonalne podejście do klienta. Dlatego postanowiono rozszerzyć działalność firmy o sklep internetowy floks.pl. Dzięki temu Floks jest w stanie rozwijać swoją sieć dystrybucji a w przyszłości stać się jednym w liderów branży ogrodniczej.
http://www.floks.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęArchitektura Krajobrazu Ewelina Zgódka

pagerank Dodano: 12 08 2011

Architektura Krajobrazu Ewelina Zgódka
Witryna internetowa architekt krajobrazu Eweliny Zgódki, na której przedstawiono postać autorki. Na stronie zamieszczono przykładowe projekty. Oferta projektowa zawiera: projektowanie parków oraz zieleńców, tworzenie projektów ogrodów, kreowanie zieleni na osiedlach mieszkaniowych, projektowanie placów zabaw dla dzieci, projektowanie terenu przy szkołach oraz przedszkolach, projektowanie przestrzeni publicznych w miastach (plac, ciągi piesze), projektowanie zieleni przy terenach usługowych (centra handlowe, budynki biurowe), projektowanie otoczenia miejsc historycznych, projektowanie zieleni na terenach ośrodków wypoczynkowych, projektowanie terenów sportowych (park sportowy), projektowanie roślinności przy drogach szybkiego ruchu, projekty zielonych dachów, rewaloryzacja zabytkowych założeń ogrodowych. Architektura krajobrazu jest nie tylko zawodem Eweliny Zgódki, ale także życiową pasją. Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy, że nasze ogrody są unikatowe i niepowtarzalne. Podczas pracy projektowej przywiązujemy szczególną uwagę do doboru materiału roślinnego odpowiedniego do konkretnych warunków klimatycznych i glebowych. Nasza dewiza: dobrze zaprojektowany ogród powinien sprawiać wrażenie, jakby istniał w danym miejscu od zawsze.
http://www.the-landscape-architect.com/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID