dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  przejdź na stronęOgrody ZWP Architektura Krajobrazu

pagerank Dodano: 14 08 2011

Ogrody ZWP Architektura Krajobrazu
Studio ZWP Architektura Krajobrazu to warszawska pracownia specjalizująca się w opracowywaniu projektów zagospodarowania terenów zieleni i ogrodów. Podstawową działalnością studia jest projektowanie ogrodów. Zasadą przy współpracy z klientem jest włączanie go do procesu kreacji projektu. Takie postępowanie przekłada się na powstanie projektu zgodnego z oczekiwaniami Zleceniodawcy. W celu określenia ceny projektu konieczna jest wizja lokalna w terenie opracowania - jednak spotkanie takie nie zobowiązuje do podjęcia współpracy i jest darmowe. Po podpisaniu umowy, przedstawiamy kilka wariantów koncepcji wstępnych. Później są omawiane z inwestorem, zmieniane, ewentualnie łączone wycinkami. Następnym etapem jest stworzenie projektu koncepcyjnego końcowego i rzetelnej oraz wyczerpującej dokumentacji projektu wykonawczego. Projekt koncepcyjny składa się z rzutu, przekrojów podłużnych i poprzecznych oraz wizualizacji. Podstawowymi elementami projektu wykonawczego są projekty szaty roślinnej, nawierzchni i elementów małej architektury. Dokumentacja zawiera także szczegółowe zalecenia pielęgnacyjne i informacje na temat sposobu wykończenia powierzchni pod nasadzenia. Ogrody to nasza pasja.
http://www.zwpak.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOgród zimowy

pagerank Dodano: 18 11 2011

Ogród zimowy
Firma TS Polska została założona w 1999 roku jako przedstawiciel przedsiębiorstwa TS Aluminium Profilsysteme. TS już od 30 lat sprzedaje konstrukcje aluminiowe, a także ogrody zimowe. TS Aluminium jest liderem na rynku. Produkty firmy cechują się wysoką jakością, solidnością a także estetyką. Zapewniamy pomoc w pomiarach, pomoc w montażu oraz szkolenia sprzedawców i montażystów. Siedzibą firmy jest Radom.
http://www.ts-alu.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęKwiaciarnia Kraków

pagerank Dodano: 20 11 2011

Kwiaciarnia Kraków
Tego co najważniejsze: miłości, poczucia bezpieczeństwa i bliskości nie można kupić, lecz dzięki kwiatom zamówionym w naszej kwiaciarni internetowej AMOR Kraków można dać chwilę szczęścia i radości naszym bliskim. Kwiaty przez Internet to urzekający prezent, który oczaruje bogactwem swych zapachów i woni. Kwiaciarnia AMOR posiada w swej galerii kwiatów okazałe bukiety, niecodzienne wiązanki oraz rozkoszne kosze kwiatowe z róż. Kwiaty z dostawą w Krakowie doręczane są w kolejnym dniu od zakupu na stronie internetowej kwiaciarni.
http://www.kwiaciarnia-amor.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęNovum Katowice, kostka brukowa

pagerank Dodano: 18 12 2011

Novum Katowice, kostka brukowa
Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży: kostki brukowej, płyt tarasowych, małej architektury, kamienia ogrodowego, elewacyjnego, odwodnień liniowych, otoczaków, grysów, łupków, domków z drewna, altan, pergoli itd. Zajmujemy się również usługami: projektowaniem oraz urządzaniem ogrodów i terenów zielonych, zakładaniem i budową ogrodów, usługami brukarskimi (układaniem kostki brukowej), remontami i budową dróg, chodników, placów, robotami ziemnymi, inżynieryjnymi. Posiadamy własne biura projektowe, mamy długoletnie umowy handlowe z największymi producentami kostki brukowej jak Libet czy semmelrock dlatego gwarantujemy naszym klientom doskonałe warunki do współpracy, nie korzystając z usług pośredników. Zbudowanie pięknego i funkcjonalnego ogrodu nie jest łatwe dlatego warto zdać się na profesjonalistów - specjalistów w swoim fachu! Nasze biura projektowe zrealizowały już ponad tysiąc projektów zarówno niewielkich przydomowych ogrodów jak również sporych i unikatowych inwestycji komercyjnych i publicznych. Działamy na rynku wiele lat a doświadczenie w branży kostki brukowej i projektowania ogrodów zaowocowało otrzymaniem wielu nagród - zarówno branżowych (jak np. złota kielnia na targach w Nowym Sączu za najładniejszą ekspozycje z płyt tarasowych libet venetia) jak również biznesowych (prestiżowe wyróżnienie w kategorii Społeczna odpowiedzialność w biznesie CSR nadawane przez Izbę Rzemieślniczą Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach we współpracy z TVP3 Katowice). Sloganem naszej marki stało się hasło "piękniejsze otoczenie" co podkreśla nasz charakter aby miejsca dla Państwa ważne były nie tylko funkcjonalne ale przede wszystkim piękne.
http://www.novum.info.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID