dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  przejdź na stronęKwiaciarnia Chrzanów

pagerank Dodano: 19 10 2012

Kwiaciarnia Chrzanów
Bogata oferta to coś co wyróżnia tę kwiaciarnię wśród innych na chrzanowskim rynku florystycznym. Sprzedawcy posiadają szeroką wiedzę na temat właściwej pielęgnacji kwiatów i chętnie dzielą się tą wiedzą z klientami. Kwiaciarnia sprzedaje także elementy dekoracyjne i świadczy usługi z tym związane, takie jak dekoracje: pomieszczeń biurowych w firmach; pomieszczeń domowych na specjalne okazje (na przykład z okazji wesela); samochodów do ślubu. Zamówienia na kwiaty można składać osobiście w kwiaciarni, telefonicznie lub za pomocą adresu e-mail. W przypadku zamówienia na adres w Trzebini lub Chrzanowie zamawiający nie ponosi kosztów dostawy.
http://www.kwiatyolivia.pl
 
Więcej informacji o: Kwiaciarnia Chrzanów
hr
  przejdź na stronęBaseny dmuchane

pagerank Dodano: 30 10 2012

Baseny dmuchane
Sklep online Basenogrodowy jest jednym z największych dystrybutorów basenów ogrodowych i produktów dmuchanych, pochodzących od cenionych producentów - firm Intex i Bestway. Basenogrodowy oferuje różne baseny ogrodowe - baseny dmuchane, baseny stelażowe, a także baseny rozporowe Intex i Bestway. Wszystkie modele dostępne są w różnych kształtach: okrągłe, prostokątne, owalne i sześciokątne. W zależności od oczekiwań, mogą Państwo zdecydować się na najróżniejsze rozmiary produktów. W sklepie Basenogrodowy dopasować niezbędne dodatki do basenów: chemia basenowa, maty pod baseny czy pokrywy solarne. Firma Global - właściciel sklepu, poza basenami oferuje artykuły dmuchane. Wyróżniamy pośród nich: akcesoria plażowe (w tym przykładowo kołka do pływania czy zestawy nurka), pontony dmuchane czy materace welurowe Bestway. Dokonanie zamówienia w Basenogrodowy jest szybkie i wygodne - mogą Państwo wypełnić formularz dostępny na sklepie online, telefonicznie, a także bezpośrednio w siedzicie. Basenogrodowy to też solidna hurtownia materacy dmuchanych.
http://basenogrodowy.com
 
Więcej informacji o: Baseny dmuchane
hr
  przejdź na stronęDomki ogrodowe

pagerank Dodano: 17 11 2012

Domki ogrodowe
Jagbud to firma usługowa, która wykonuje usługi z dziedziny projektowania ogrodów a także konstrukcji domków z drewna. Oferta obejmuje zaprojektowanie a także wyprodukowanie domków jednorodzinnych drewnianych, domów z drewna letniskowych, domów ogrodowych, altanek, pergoli. Oferowane produkty wykonane są z drewna dobrej jakości. Drewno posiada cechy dostosowane do wymagań budowlanych. Dysponujemy rozległą ilością schematów projektowych również realizujemy indywidualne zlecenia klientów.
http://jagbud.pl
 
Więcej informacji o: Domki ogrodowe
hr
  przejdź na stronęOgrody Wrocław

pagerank Dodano: 29 11 2012

Ogrody Wrocław
Allgreen jest firmą ogrodniczą, od wielu lat świadczącą usługi ogrodnicze dla mieszkańców Wrocławia, Świdnicy i okolic. W naszej ofercie znaleźć można projektowanie ogrodów i zakładanie ogrodów oraz ich pielęgnację. Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie internetowej naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zakładanie ogrodów Wrocław, ogrody Wrocław.
http://www.allgreen.pl
 
Więcej informacji o: Ogrody Wrocław
hr
XHTML VALID CSS VALID