dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  przejdź na stronęKlocek Ogrodowy - System do budowy małej architek

pagerank Dodano: 03 12 2012

Klocek Ogrodowy - System do budowy małej architek
Klocek Ogrodowy to unikalny system do samodzielnej budowy małej architektury ogrodowej. W odróżnieniu od innych rozwiązań dostępnych na rynku, pozwala na budowę zarówno w poziomie jak i w pionie co daje nieograniczone możliwości układania konstrukcji. Sam proces budowy łudząco przypomina zabawę klockami Lego i nie wymaga stosowania żadnych łączników w postaci zapraw czy klejów. Z łatwością, samodzielnie zbudujesz klomby, donice, ławeczki czy murki oporowe. Klocek Ogrodowy, w odróżnieniu od innych rozwiązań dostępnych na rynku, pozwala na budowę zarówno w poziomie jak i w pionie co daje nieograniczone możliwości układania konstrukcji. Konstrukcje są stabilne, trwałe i odporne na warunki atmosferyczne a zarazem łatwe i wygodne w samodzielnym montażu (waga pojedynczego elementu nie przekracza 1 kg).
http://klocekogrodowy.pl
 
Więcej informacji o: Klocek Ogrodowy - System do budowy małej architek
hr
  przejdź na stronęNasiona traw Wrocław

pagerank Dodano: 28 01 2013

Nasiona traw Wrocław
Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów traw, których nasiona są specjalnie wyselekcjonowane. Każdy powinien bezproblemowo znaleźć odpowiedni gatunek trawy wedle swoich upodobań zarówno przed dom, na działkę czy osoby odpowiedzialne za obiekty sportowe na przykład na stadiony. Nasiona traw nie są drogie, jednak ceny mogą się diametralnie różnić w zależności od gatunku.
http://nasionaroza.com/index.php?id=73
 
Więcej informacji o: Nasiona traw Wrocław
hr
  przejdź na stronęForum ogrodnicze i działkowe

pagerank Dodano: 31 01 2013

Forum ogrodnicze i działkowe
Na opisywanej stronie internetowej zaciekawieni odnajdą niezwykle zajmującą ofertę forum ogrodniczego. Zaciekawieni zagadnieniem mogą wymieniać się tutaj różnorodnymi sugestiami, wskazówkami i wspólnie pokonują trudności związane np. z sadzeniem roślin lub budową oczka wodnego. W dodatku na prezentowanej stronie internetowej można także przeczytać interesujące artykuły ze świata ogrodniczego czy dołączyć do newslettera informującego o opłacalnych rabatach bądź cały czas zawiadamiającego o wszelakich wieściach związanych z powyższą dziedziną. Warto tutaj wejść i dowiedzieć się co dzisiaj słychać w świecie ogrodnictwa.
http://forum.poradnikogrodniczy.pl
 
Więcej informacji o: Forum ogrodnicze i działkowe
hr
  przejdź na stronęAL-KO KOBER SP. Z O. O. aeratory

pagerank Dodano: 12 02 2013

AL-KO KOBER SP. Z O. O. aeratory
Masz zawsze masę pracy w ogródku i nie masz w związku z tym czasu na zabawę ze swoim dzieckiem? Firma AL-KO Kober znalazła na to dobre rozwiązanie. Oprócz wydajnych, prostych w obsłudze i oszczędzających Twój czas i energię wyrobów, takich jak kosiarki elektryczne i akumulatorowe, traktorki, podkaszarki elektryczne, konewki akumulatorowe, pompy powierzchniowe, hydrofory czy odkurzacze do liści, może Ci zaproponować zabawki dla Twojego dziecka - kosiarkę, która wydaje dźwięk koszenia i dzięki wzbijającym się kuleczkom odwzorowuje ścinanie trawy,, a także traktorek, dzięki któremu dziecko będzie się mogło z Tobą ścigać oraz przywozić Ci w specjalnym schowku potrzebne Ci przyrządy ogrodowe. Nie dość, iż za sprawą naszych produktów będziesz mieć swoją pociechę ciągle na oku, to będzie ono dumne, że realizuje tak samo trudne prace jak Ty i że może się z Tobą bawić. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
http://www.sklepal-ko.pl/
 
Więcej informacji o: AL-KO KOBER SP. Z O. O. aeratory
hr
XHTML VALID CSS VALID