dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  przejdź na stronęAL-KO KOBER SP. Z O. O. kosiarki spalinowe

pagerank Dodano: 28 03 2013

AL-KO KOBER SP. Z O. O. kosiarki spalinowe
Masz zawsze mnóstwo pracy w ogrodzie i nie masz przez to czasu na zabawę ze swoim dzieckiem? Firma AL-KO Kober znalazła na to dobre rozwiązanie. Prócz wydajnych, łatwych w obsłudze oraz oszczędzających Twój czas i siły produktów, takich jak kosiarki elektryczne oraz akumulatorowe, traktorki, podkaszarki elektryczne, konewki akumulatorowe, pompy powierzchniowe, hydrofory bądź odkurzacze do liści, może Ci zaoferować zabawki dla Twojego dziecka - kosiarkę, która wydaje dźwięk koszenia oraz dzięki wzbijającym się kuleczkom imituje ścinanie trawy, oraz traktorek, dzięki któremu dziecko będzie się mogło z Tobą ścigać i przywozić Ci w specjalnym schowku potrzebne Ci akcesoria ogrodowe. Nie dość, iż za sprawą naszych artykułów będziesz mieć swoją pociechę cały czas na oku, to będzie ono dumne, że wykonuje tak samo skomplikowane prace jak Ty oraz że może się z Tobą bawić. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
http://www.sklepalko.pl/
 
Więcej informacji o: AL-KO KOBER SP. Z O. O. kosiarki spalinowe
hr
  przejdź na stronęCERTUS nowoczesny taras

pagerank Dodano: 06 05 2013

CERTUS nowoczesny taras
Szukasz firmy, która zajmuje się wytwórczością elementów ogrodowych, a przy okazji opracuje ogród? Zapraszamy do poznania się z ofertą przedsiębiorstwa CERTUS Technologie Budowlane Sp. z o.o. z Warszawy. Produkujemy wysokiej jakości: kostki przepłukiwane, przemysłowe, antyczne, klasyczne, płyty szlachetne, elementy dekoracyjne i elementy ścienne. W ramach zakupu kostki brukowej CERTUS oferujemy także bezpłatne plany koncepcyjne powierzchni wykonane w technice 2D. Dzięki zasobnej ofercie produktowej jesteśmy w stanie zaaranżować powierzchnię w stylu zgodnym z stylem otoczenia. Do opracowania wszelkiego planu podchodzimy zawsze indywidualnie, biorąc pod uwagę preferencje klienta oraz dotychczasowo obowiązujące trendy. Angażujemy w naszej firmie jedynie najlepszych profesjonalistów, żeby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Zapraszamy na stronę internetową.
http://www.certus-tb.pl/
 
Więcej informacji o: CERTUS nowoczesny taras
hr
  przejdź na stronęIBERYS DESIGN S.C. nawadnianie ogrodów warszawa

pagerank Dodano: 20 08 2013

IBERYS DESIGN S.C. nawadnianie ogrodów warszawa
Posiadająca swoją siedzibę w Warszawie, firma Iberys Design zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Nasza oferta to: aranżowanie zieleńców, układy automatycznego nawadniania, instalacje odwadniające, oświetlenie ogrodowe, oczka wodne, fontanny, kaskady, tarasy, konstrukcje drewniane, zielone dachy, prace brukarskie, zakładanie trawników z siewu, z rolki, sadzenie i przesadzanie dużych drzew, aranżacje wnętrz, kompozycje z roślin doniczkowych, kwiatów ciętych, dekoracje świąteczne, konserwacja zieleni, inwentaryzacje dendrologiczne, gospodarka drzewostanem, pomysły koncepcyjne, techniczne, odśnieżanie. Szczegółowe wiadomości na temat jednostki i jej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.
http://www.iberys.pl
 
Więcej informacji o: IBERYS DESIGN S.C. nawadnianie ogrodów warszawa
hr
  przejdź na stronęUsługi ogrodnicze Wrocław - PPW PLUSGARDEN

pagerank Dodano: 16 04 2014

Usługi ogrodnicze Wrocław - PPW PLUSGARDEN
PlusGarden jest rozwijającą się firmą, oferującą usługi z zakresu architektury krajobrazu. Co robimy? konserwacja trawnika: - wertykulacja, - aeracja, - nawożenie, - koszenie, - opryski chastobójcze i grzybobójcze, konserwacja rabat: - dosadzanie i wymiana roślin, - odchwaszczanie, - uzupełnianie ściółki, pielęgnacja drzew i krzewów: - cięcia sezonowe, sanitarne, formujące, - opryski przeciw chorobom i szkodnikom roślin, - dosadzanie i przesadzanie roślin Projektujemy ogrody z pasją i oddaniem. Zaprojektujemy i Twój ogród. Pamiętajcie. Usługi ogrodnicze to nasza pasja.
http://www.plusgarden.pl
 
Więcej informacji o: Usługi ogrodnicze Wrocław - PPW PLUSGARDEN
hr
XHTML VALID CSS VALID