dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  przejdź na stronęPracownia architektury krajobrazu

pagerank Dodano: 07 01 2015

Pracownia architektury krajobrazu
Pracownia architektury krajobrazu "Alicja Syczewska" zajmuje się kompleksowym projektowaniem ogrodów oraz zieleni publicznej. W procesie realizacji stosowane są nowoczesne i pionierskie rozwiązania. wykorzystywane są programy do wizualizacji 3D, które pozwalają na przedstawienie efektu końcowego jeszcze przed rozpoczęciem prac. Pracownia projektowa współpracuje z najlepszymi wykonawcami.
http://syczewska.pl/
 
Więcej informacji o: Pracownia architektury krajobrazu
hr
  przejdź na stronęZaplanuj Zieleń | Projektowanie ogrodów

pagerank Dodano: 16 06 2015

Zaplanuj Zieleń | Projektowanie ogrodów
Projektowanie ogrodów to czynność którą wykonują projektanci ogrodów na podstawie wymagań właściciela ogrodu i wszystkich okoliczności w jakich ogród ma powstać tj: nasłonecznienie, jakość gleby, strefa klimatyczna, wilgotność, ukształtowanie terenu i wiele innych. To pozwala na dobór roślin które będą ładnie rosły w ogrodzie i spełniały oczekiwania właściciela. Projekt zawiera żuty poglądowe, wizualizacje, spis roślin jak i opis całorocznej pielęgnacji. Projekt ogrodu to bardzo często trudne zadanie wymagające od projektanta znajomości najnowszych trendów i pogodzenia ze sobą zmiennych czynników panujących w ogrodzie. Zapraszam do pytań na zaplanujzielen.pl
http://zaplanujzielen.pl/
 
Więcej informacji o: Zaplanuj Zieleń | Projektowanie ogrodów
hr
  przejdź na stronęMiasto, krajobraz, ogród - Sztuka Krajobrazu

pagerank Dodano: 07 08 2015

Miasto, krajobraz, ogród - Sztuka Krajobrazu
Sztuka krajobrazu to portal przeznaczony dla architektów krajobrazu oraz urbanistów. Jest to jedna ze stron, należąca do Grupy Sztuka Architektury, specjalizującej się we współpracy z profesjonalistami. Na portalu, codziennie można znaleźć najświeższe informacje zarówno z polskiej, jak i światowej architektury krajobrazu oraz urbanistyki. Czytelnik Sztuki Krajobrazu ma możliwość zaczerpnięcia inspiracji oraz najciekawszych trendów z architektury krajobrazu. Dostępne są zarówno obiekty użyteczności publicznej, jak i prywatne. Czytelnicy mają również możliwość zapoznania się z wieloma bardzo ciekawymi poradami. Jest to niesamowicie ważne dla osób, które nieustannie chcą rozwijać swoje umiejętności. Architektura krajobrazu oraz urbanistyka towarzyszy codziennie każdemu z nas. Odpowiednia aranżacja przestrzeni pozwala cieszyć się pięknym otoczeniem, co niewątpliwie wpływa na dobre samopoczucie. Portal Sztuka Krajobrazu gromadzi również wiele informacji o konkursach dla architektów krajobrazu oraz urbanistów. W dziale praca, architekci krajobrazu mogą zdobyć upragniony etat, a pracodawcy mają możliwość dotrzeć do prawdziwych miłośników architektury krajobrazu.
http://sztuka-krajobrazu.pl/
 
Więcej informacji o: Miasto, krajobraz, ogród - Sztuka Krajobrazu
hr
  przejdź na stronęKrzewy ozdobne, drzewa, kwiaty ogrodowe - Sklep og

pagerank Dodano: 07 06 2017

Krzewy ozdobne, drzewa, kwiaty ogrodowe - Sklep og
Tuja szmaragd jak wszystkie tuje jest krzewem ozdobnym i zalicza się do zachodniego gatunku tych żywotników. Drzewo o intensywnym, szmaragdowym kolorze zachowywanym również w okresie zimowym, lejkowatych koronach i regularnym pokroju kreującym bardzo gęste stożki co sprawia, że wygląda imponująco. Lubi zarówno słońce jak i cień. Glebę preferuje żyzną, wapienną. Jej wysokość może osiągnąć do 3 metrów, szerokość do 1 metra.
http://krzewyozdobne.net
 
Więcej informacji o: Krzewy ozdobne, drzewa, kwiaty ogrodowe - Sklep og
hr
XHTML VALID CSS VALID