Dom i Wnętrze

-

Ogrzewanie

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
  przejdź na stronękominki.francuskie.com :: 2001Since

pagerank Dodano: 09 11 2006

kominki.francuskie.com :: 2001Since
Sklep internetowy z wkładami kominkowymi. Do nabycia wkłady kominkowe firm Fonte Flamme, Invicta, Neptun, Lechma, Godin. Do kupienia także płytowe wymienniki ciepła oraz inny osprzęt potrzebny do samodzielnego wykonania kominka. Najlepsze ceny na kominki w Polsce. Dostawa kominków w Polsce gratis.
http://www.kominki.francuskie.com/
 
Więcej informacji o: kominki.francuskie.com :: 2001Since
hr
  przejdź na stronęKotły C.O Pleszewskie piece całodobowe centralne

pagerank Dodano: 14 04 2007

Kotły C.O Pleszewskie piece całodobowe centralne
Produkcja kotłów C.O i wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania. Stalowe kotły C.O, zaawansowana technologia, prostota obsługi i niskie koszty eksploatacji to główne cechy naszych produktów. Piece całodobowe dbają o ciepło w Twoim domu 24H, poznaj renomę Pleszewskich kotłów. Zapoznaj się z ofertą handlową i zamów nasz kocioł już teraz!
http://www.kotly-wozny.pl/
 
Więcej informacji o: Kotły C.O Pleszewskie piece całodobowe centralne
hr
  przejdź na stronęWkłady kominkowe Unico wodne

pagerank Dodano: 07 10 2007

Wkłady kominkowe Unico wodne
W ofercie firmy Unirol znajdują się wkłady kominkowe stalowo-szamotowe zarówno powietrzne jak i z płaszczem wodnym. Dzięki precyzji wykonania, przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym i atrakcyjnej cenie mogą one z powodzeniem konkurować z wkładami zagranicznymi. Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym Unico NEPTUN Z Plus o mocy od 10 kW do 22 kW to nowoczesne i funkcjonalne urządzenia grzewcze. Składa się on z dwóch płaszczy: zewnętrznego i wewnętrznego, między którymi znajduje się przestrzeń wypełniona wodą. Energia cieplna ze spalania drewna za pośrednictwem wody jest przekazywana równomiernie do instalacji grzewczej całego domu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii jest niezależnym lub dodatkowym źródłem ciepła, które moze współpracować z istniejącym już kotłem gazowym.Dodatkowo wkłady Unico Z pobieraja powietrze z zewnątrz i tym samym nie spalają tlenu z pomieszczenia. Wkłady Unico Plus posiadają dodatkowy płaszcz wodny, który przy zastosowaniu zaworu termicznego schładza kominek przy nadmiernym wzroście temperatury. Wkłady kominkowe powietrzne Unico uzyskują wysoką wydajność, dzięki zastowowaniu nowatorskiej konstrukcji stalowo-szamotowej. Palenisko szamotowe posiada większa odporność termiczna, dzięki temu nie ulegają uszkodzeniu pod działaniem wysokiej temperatury. W ofercie są również akcesoria kominkowe np. naczynie wzbiorcze, wymiennik płytowy, termiczne zabezpieczenie do kominków.
http://www.unico-kominki.pl/
 
Więcej informacji o: Wkłady kominkowe Unico wodne
hr
  przejdź na stronęOgrzewanie Nadmuchowe, Wentylacja

pagerank Dodano: 24 10 2007

Ogrzewanie Nadmuchowe, Wentylacja
Wykonujemy instalacje ogrzewania nadmuchowego, wentylacji i klimatyzacji w oparciu o projekty własne lub inwestora. Kompleksowo realizujemy zlecenia w takich obiektach jak: domki jednorodzinne, magazyny, hale przemysłowe i sportowe, sklepy, lokale gastronomiczne, salony samochodowe, budynki zabytkowe, obiekty sakralne. Wszystkie prace wykonywane są przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje wysoki standard usług. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju!
http://thermico.pl/
 
Więcej informacji o: Ogrzewanie Nadmuchowe, Wentylacja
hr
XHTML VALID CSS VALID