Dom i Wnętrze

-

Ogrzewanie

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
  przejdź na stronęTanie ogrzewanie domu

pagerank Dodano: 09 05 2012

Tanie ogrzewanie domu
Infrapanele oferowane przez naszą firmę są wykonane z najwyższej jakości aluminium, wypełnione napylonymi nanorurkami węglowymi. Mogą służyć jako ogrzewanie podstawowe lub dodatkowe. Ekonomiczność uzyskujemy poprzez specyficzny rodzaj ogrzewania - wygrzewanie ścian, sufitów, podłóg itp. Panele na podczerwień pracują w ciągu dnia zaledwie kilka godzin,a w pomieszczeniu ciągle utrzymuje się przyjemne ciepło, które można porównać do słońca, lecz jednak pozbawione szkodliwego ultrafioletu. Na Infrapanelach możemy umieścić dowolnie wybrane przez Państwa zdjęcie- uzyskujemy zatem grzejący obraz! Koszty ogrzewania są porównywalne do ogrzewania gazowego –przypadku Infrapaneli korzystniejsze jest to że nie wymagają serwisowania, napraw itd. Gwarancję udzielamy na 25 lat!
http://infrapanel.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOgrzewanie na gaz

pagerank Dodano: 24 03 2013

Ogrzewanie na gaz
Bałtykgaz to firma posiadająca swoją siedzibę w Rumii, świadcząca usługi związane z dystrybucją gazu na terenie całego kraju. Zajmujemy się jednakże nie jedynie dystrybucją gazu, ale także kompetentnym doradztwem oraz wykonywaniem różnych instalacji przemysłowych. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy zainteresowane ekologiczną energią. Istotą naszej oferty jest zapewnianie rozwiązań oraz paliw ekologicznych, które pozwolą ogrzać mieszkania. Naszym klientom oferujemy wynajęcie zbiornika a także wybranie Bałtykgaz jako stałego dostawcy gazu płynnego. Pomagamy w uregulowaniu formalności związanych z inwestycją, realizujemy projekt, gwarantujemy dobre ceny gazu kontrahentom, którzy decydują się na stałą współpracę. Kontrahent może zdać się na idealnie zorganizowany serwis gwarancyjny a także pogwarancyjny co więcej na wsparcie naszych doradców przez 24 godziny. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania mające związek z projektowaniem, realizacją, podłączeniem instalacji na gaz płynny. Zapraszamy również do zapoznania się z cenami naszych usług i ofertą wynajęcia zbiorników. Do Państwa dyspozycji udostępniamy również Biura Obsługi Klienta, w których można otrzymać pomoc oraz informacje w sprawie współpracy z naszym przedsiębiorstwem.  
http://baltykgaz.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęPalniki i kotły na pellet - Tanie ogrzewanie pele

pagerank Dodano: 12 06 2013

Palniki i kotły na pellet - Tanie ogrzewanie pele
Kordas Heating Systems to firma trudniąca się sprzedażą a także instalacją kotłów i palników na pellet. Kordas oferuje jedyne na rynku palniki o tak dużej mocy – nawet ponad 1 MW. Aparatury Kordas powstają głównie z myślą o tych nabywcach, którym bardzo zależy na osiągnięciu wysokiej mocy. W głównej mierze nasze palniki i kotły przeznaczone są dla naprawdę dużych powierzchni, jak np. kościoły, czy hale magazynowe, piekarni oraz kotłowni osiedlowych i zakładowych. W swojej ofercie mamy jednak także palniki o dużo mniejszej mocy, z myślą o odbiorcach domowych. Naszej firmie zaufało już bardzo dużo zakładów i klientów w całej Polsce oraz w wielu innych krajach Starego Kontynentu. Gwarantujemy kompleksową obsługę połączoną z opieką serwisową. Pomożemy zawsze, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Największym plusem naszych produktów, służących do ogrzewania różnego rodzaju pomieszczeń oraz bardzo dużych przestrzeni jest to, że dzięki nowym rozwiązaniom, zaoszczędzone środki są odczuwalne w określonym czasie i sięgają nawet do sześćdziesięciu%. Zapewne bardzo dobrze wiadomo, jak ogromne nakłady finansowe chłonie ogrzewanie pomieszczeń gazem, bądź olejem. Jeżeli pomyślimy, że dochodzi do tego jeszcze notoryczne pilnowanie procesu palenia od rozpalania aż do wygaśnięcia, nie wspominając już o samym czyszczeniu pieca, to rzeczywiście marnujemy tym samym niesamowicie dużo cennego czasu, który można by wykorzystać w całkowicie inny sposób. Tak więc palenie pelletem ma doprawdy same plusy, które dodatkowo – w połączeniu z artykułami firmy Kordas Heating – doskonale sprawują się w codziennym eksploatowaniu w zakładach, czy domach. Ogrzewanie pelletem niesie ze sobą same korzyści. Przede wszystkim jest to najbardziej ekologiczny rodzaj ogrzewania, który jest przyjazny zarówno dla człowieka, jak i dla natury.
http://www.kordas-heating.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęGrzejnik stojący

pagerank Dodano: 15 06 2015

Grzejnik stojący
Grzejnik stojący sprawdzi się w miejscach w których nie możemy sobie pozwolić na zamontowanie grzejnika naściennego bądź podłogowego. Występuje w różnych kolorach dzięki czemu świetnie wkomponuje się w każde pomieszczenie. Posiadamy bogatą ofertę grzejników: grzejnik kanałowy konwektorowy, grzejnik kanałowy z wentylatorem, grzejnik stojący konwektorowy, grzejnik naścienny konwektorowy. Ogrzewanie kanałowe hal, sklepów, hoteli, biur, apartamentów  i mieszkań.  
http://verano-konwektor.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID