Dom i Wnętrze

-

Ogrzewanie

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
  przejdź na stronęAMCO INVEST Kolektory słoneczne

pagerank Dodano: 08 02 2013

AMCO INVEST Kolektory słoneczne
Amco Invest Sp. z o.o. to firma, która absorbuje się sprzedażą pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz klimatyzatorów. Pompy ciepła to ekologiczne oraz tanie ogrzewanie domu. Kolektory słoneczne to nowoczesne urządzenia, które produkują promieniowanie słoneczne w energię cieplną. Klimatyzatory służą przeważnie wymianie powietrza, tak żeby atmosfera w klimatyzowanym pomieszczeniu była świeża i komfortowa. Ze swojej strony gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia, miłą oraz profesjonalną obsługę, kompetentne doradztwo, a również konkurencyjne ceny. Szczegółowe informacje zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
http://amcoinvest.pl/
 
Więcej informacji o: AMCO INVEST Kolektory słoneczne
hr
  przejdź na stronęSanitek Piece centralnego ogrzewania

pagerank Dodano: 15 02 2013

Sanitek Piece centralnego ogrzewania
Firma Sanitek z Ożarowa Mazowieckiego jest fachowym dystrybutorem technik sanitarno - grzewczych. Gwarantuje kompleksowe rozwiązania dla domów z obszaru centralnego ogrzewania oraz kompleksowego wyposażenia łazienek. Oferta tej firmy wycelowana jest do klientów z terenu całego kraju. Szybkie i sprawne zakupy gwarantuje klientom przy pomocy sklepu internetowego. Walorem tego sklepu jest przejrzysty układ graniczny, przy pomocy którego dobór właściwego produktu następuje szybko. Firma ta gwarantuje klientom towary najwyższej jakości, nowoczesne rozwiązania techniczne a co istotne konkurencyjne ceny oraz okresowe promocje na wiele asortymentu oraz szybką wysyłkę. Sprawdźcie Państwo sami, odwiedzając stronę internetową:
http://www.sanitek.pl/
 
Więcej informacji o: Sanitek Piece centralnego ogrzewania
hr
  przejdź na stronękoszty ogrzewania

pagerank Dodano: 24 02 2013

koszty ogrzewania
Posiadając średniej wielkości mieszkanie – 56 m2 – możemy wydać aż do 3.000 zł rocznie za ogrzewanie. Natomiast ogrzewanie przeciętnego domu jednorodzinnego w Polsce może kosztować rocznie średnio aż do 5.000 zł. Wszystko w zależności od rodzaju źródła ogrzewania, które posiadamy. Sama zmiana przyzwyczajeń pozwoli nam już ograniczyć koszty za energię cieplną zużywaną tylko na potrzeby centralnego ogrzewania od 5 do 15%. Istotne jest także to, w jaki sposób używamy ciepłą wodę w naszym gospodarstwie domowym. Tutaj możemy znaleźć kolejne oszczędności. Podsumowując: rozsądnie zarządzając ogrzewaniem i korzystaniem z ciepłej wody użytkowej w mieszkaniu czy też domu możemy zaoszczędzić aż do 35% naszych kosztów. Pamiętaj, że inwestowanie w oszczędne technologie zwróci się już po kilku latach. Zdecydowanie warto spróbować!
http://www.cieplodlatrojmiasta.pl/
 
Więcej informacji o: koszty ogrzewania
hr
  przejdź na stronęelektryczne panele grzewcze

pagerank Dodano: 03 03 2013

elektryczne panele grzewcze
Zastosowanie dwóch metod ogrzewania, specjalna ceramiczna płyta w innowacyjnej obudowie i bardzo niski pobór mocy przy wysokiej wydajności cieplnej. To wszystko sprawia, że panele HYBRID są idealnym wyborem ekologicznego ogrzewania. Ogrzewaj dom termicznym strumieniem podczerwieni. Wykorzystaj ponad 90% energii dostarczonej do panelu!
http://www.hybrid-polska.pl/
 
Więcej informacji o: elektryczne panele grzewcze
hr
XHTML VALID CSS VALID