Dom i Wnętrze

-

Ogrzewanie

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
  przejdź na stronęSerwis Naprawa kotłów i piecyków gazowych Terme

pagerank Dodano: 11 04 2013

Serwis Naprawa kotłów i piecyków gazowych Terme
Naprawiamy, serwisujemy, sprzedajemy kotły marki Termet, Junkers, Ariston, Unical. Pracujemy w Rzeszowie i na terenie województwa podkarpackiego. Oferujemy fachową pomoc przy dobrze, montaż, przeglądy i serwis oraz części zamienne oryginalne jak i zamienniki. Sprzedajemy systemy kominowe dla kotłów z zamknięta komorą spalania i kondensacyjnych. Zapraszamy do wpółpracy
http://termet-rzeszow.pl
 
Więcej informacji o: Serwis Naprawa kotłów i piecyków gazowych Terme
hr
  przejdź na stronęwww.sjsgroup.pl

pagerank Dodano: 24 04 2013

www.sjsgroup.pl
W 2008 roku powstała firma SJS group, która wcześniej funkcjonowała w ramach działań firmy MASTERM. W związku z tym, na chwile obecna SJS może pochwalić się bogatym doświadczeniem, które zaowocowało doskonałą znajomością potrzeb ryku. Tym samym możliwe stało się ciągłe ulepszanie świadczonych usług, aby zadowolić wszelkie, nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajduje się na portalu firmy www.sjsgroup.pl. Widnieje tu również atrakcyjna oferta, którą tworzą urządzenia grzewcze, między innymi pompy ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, kotły gazowe, kotły kondensacyjne. W obręb innego rodzaju usług świadczonych przez SJS wchodzi również montaż instalacji grzewczych. Wszystkie rodzaje urządzeń grzewczych można otrzymać na terenie Piły i Poznania. Nie czekaj dłużej tylko już teraz podwyższ standard swojego mieszkania razem z innowacyjnymi technikami grzewczymi, które oferuje firma SJS group! Zajrzyj na stronę internetową i zobacz atrakcyjna ofertę.
http://www.sjsgroup.pl/
 
Więcej informacji o: www.sjsgroup.pl
hr
  przejdź na stronęgrzejniki pokojowe

pagerank Dodano: 25 04 2013

grzejniki pokojowe
Firma Kermi zatrudnia 1500 pracowników i zalicza się do największych producentów grzejników w Europie oraz wiodących sprzedawców kabin prysznicowych w Niemczech. Oferowane produkty cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji, najwyższym standardom jakościowym, innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, różnorodnej bogatej i oryginalnej ofercie wyrobiliśmy sobie markę w wielu krajach. Liczni partnerzy dystrybucyjni na całym świecie potwierdzają dobitnie obecność firmy Kermi na rynku międzynarodowym.
http://www.kermi.pl/
 
Więcej informacji o: grzejniki pokojowe
hr
  przejdź na stronęVaillant Kraków - F.H.U. Gaz Serwis

pagerank Dodano: 04 06 2013

Vaillant Kraków - F.H.U. Gaz Serwis
Działamy w branży od 1990 roku. Ponadto zajmuje się montażem klimatyzacji, pomp ciepła, systemów solarnych oraz automatycznego sterowania pogodowego i pokojowego. Prowadzi również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń gazowych tj. kotły, podgrzewacze wody, termy. Firma posiada certyfikaty oraz wsparcie techniczne takich firm, jak: Ariston, Vaillant, Junkers, Termet, De Dietrich, Saunier Duval, Beretta. Zapewniamy więc klientom kompleksową pomoc serwisową i techniczną.
http://www.gaz-serwis.krakow.pl
 
Więcej informacji o: Vaillant Kraków - F.H.U. Gaz Serwis
hr
XHTML VALID CSS VALID