Dom i Wnętrze

-

Ogrzewanie

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
  przejdź na stronękominki i piece kominkowe - MORA

pagerank Dodano: 21 10 2009

kominki i piece kominkowe - MORA
Mora Polska sp. z o.o. została założona w 1995 roku jako główny przedstawiciel na Polskę firmy Mora Moravia z Czech – producenta urządzeń grzewczych oraz sprzętu AGD. Marka Mora istnieje na rynku polskim od końca lat 60. ubiegłego wieku. Dosyć szybko zyskała sobie popularność wśród klientów, na co z pewnością duży wpływ miała wysoka jakość produktów i przystępne ceny. Jednak w latach 1989-95 wyraźnie odczuwalny był w Polsce brak profesjonalnego zaplecza serwisowego, które mogłoby zapewnić posiadaczom sprzętu produkowanego przez Morę pełną satysfakcję z jego użytkowania. W tej sytuacji Mora Polska Sp. z o.o. jednym z głównych celów swojej działalności uczyniła zbudowanie takiego właśnie zaplecza. Obecnie firma posiada ponad 300 profesjonalnych punktów serwisowych na terenie całego kraju, a klient otrzymuje pomoc wykwalifikowanego fachowca w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia awarii. Mora Polska Sp. z o.o. z powodzeniem działa zarówno w branży grzewczej, jak i AGD. Importuje i zajmuje się dystrybucją produktów różnych producentów, zapewniając przy tym pełny serwis urządzeń, które posiada w ofercie. Mora Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem w Polsce następujących firm: Mora Moravia A.S. (kuchenki i ogrzewacze), Regulus (kolektory słoneczne, zbiorniki akumulacyjne i pompy ciepła), Wavin – Ekoplastik (rurki i kształtki do instalacji wodnych i c.o.), Atmos (kotły, kominki), Tubex (izolacje), Dukla (zbiorniki ciśnieniowe, zbiorniki akumulacyjne), Verner (kominki). Obecnie firma zatrudnia 26 osób w trzech oddziałach, które zostały utworzone z myślą o dobrej organizacji obsługi klientów.
http://www.mora.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronężarówki led

pagerank Dodano: 10 11 2009

żarówki led
Żarówki LED zastępują tradycyjne żarówki jarzeniowe(żarnikowe). Jedna dioda LED generuje światłość porównywalną z około 0,5-0,7W żarówką tradycyjną. Żarówka 30 diodowa zastępuje tradycyjne źródło światła o mocy około 20W pobierając jedynie około 2W mocy - dziesięciokrotna oszczędność energii elektrycznej.
http://led.sklep.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOZE SYSTEMS - kolektory słoneczne

pagerank Dodano: 14 06 2010

OZE SYSTEMS - kolektory słoneczne
Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj: 1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne); 2) Pompy ciepła; 3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe); 4) Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV). Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (raporty z oddziaływania na środowisko, dotacje na ochronę środowiska). Zapraszamy do współpracy.
http://www.srodowiskowe.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronękotly

pagerank Dodano: 07 12 2010

kotly
Producent kotłów Kotłospaw poleca szeroki wybór kotłów miałowych, uniwersalnych, kotłów ekologicznych na eko- groszek oraz wszystko palne. Możliwość kupna na raty w atrakcyjnej cenie, transport do klienta, szybkie terminy dostaw, fachowe doradztwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które wykorzystujemy w naszej codziennej pracy ku zadowoleniu Klientów i podnoszenia jakości oferowanych produktów, które potwierdzone są licznymi świadectwami i certyfikatami.
http://www.kotlospaw.com/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID