Firmy, Biznes, Finanse

Zasugeruj Podkategorię
Firmy, Biznes, FinanseProwadzisz firmę? A może szukasz najlepszej oferty konta osobistego i nie wiesz, który bank wybrać? Tutaj znajdziesz przydatne informację na temat bakowości, finansów i biznesu.
katalog sponsorowany Wpisy sponsorowane
Biuro rachunkowe Kalisz i Ostrów Wielkopolski
Biuro rachunkowe Kalisz i Ostrów Wielkopolski Szukasz biura rachunkowego, które pomoże Tobie zaoszczędzić na wysokości podatków i które wyręczy Ciebie w rozliczeniach z Urzędem Skarbowym ? Jesteśmy biurem księgowym z wieloletnim doświadczeniem, obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak również firmy, stowarzyszenia, fundacje oraz spółki z terenu Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Naszym obecnym i przyszłym klientom z Kalisza i Ostrowa Wlkp. proponujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, usługi księgowe i rachunkowe, kadrowo-płacowe, doradztwo z zakresu podatków oraz szereg usług dodatkowych do których zaliczamy m.in. obsługę kadrowo-płacową, sprawozdania roczne dla spółek z o.o., stowarzyszeń i fundacji oraz likwidację spółek, jak również obsługę jpk (jednolity plik kontrolny). W naszej pracy korzystamy z oprogramowania firmy FAKT. Szanując czas klientów dajemy możliwość elektronicznej wymiany danych. Dzięki współpracy z firmą TAXXO, udostępniamy bezpłatnie możliwość samodzielnego wprowadzania dokumentów, raportów kasowy oraz bieżącej kontroli działalności biura rachunkowego poprzez usługę księgowości online.
http://www.per-saldo.pl/
Męskie garnitury na miarę - Rzeszów
Męskie garnitury na miarę - Rzeszów Moda męska szyta na miarę Strona krawieczdojazdem.pl oferuje wachlarz usług z zakresu mody męskiej. Mężczyzna, który ceni sobie szyk i elegancję, a jednocześnie chce swoim ubraniem wyrazić indywidualizm, powinien zajrzeć na tą właśnie stronę. Opisane tam usługi obejmują szyte na miarę garnitury, koszule, spodnie, marynarki, czy też kamizelki, na konkretną okazję lub do użytku codziennego, na przykład do pracy. Co wyróżnia tego usługodawcę? Przede wszystkim to, że po wcześniejszym ustaleniu terminu krawiec przyjeżdża do klienta.
http://krawieczdojazdem.pl
Kostka brukowa Kraków - BrukKwiat.pl
Kostka brukowa Kraków - BrukKwiat.pl Profesjonalne usługi brukarskie – układanie nawierzchni z kostki brukowej, granitowej, ażurowej. Wykonywanie prac kanalizacyjnych, podbudowy pod fundamenty, roboty ziemne, wyburzenia obiektów oraz prace związane z projektowaniem i nadzorem budowy dróg. Rozbiórki i wyburzenia. Działamy nieprzerwanie od 1991 roku
http://brukkwiat.pl
XHTML VALID CSS VALID