dodaj stronę
  przejdź na stronę Hale stalowe

pagerank Dodano: 27 04 2013

 Hale stalowe
Stal konstrukcyjna, z której tworzy się np. hale systemowe używana jest do budowy konstrukcji stalowych i części urządzeń i maszyn o typowym przeznaczeniu. Jeśli konstrukcja lub element urządzenia pracuje w trudnych lub ekstremalnych warunkach atmosferycznych, wytężeniowych lub cieplnych, stosuje się stale specjalne. Takich produktów (najwyższej jakości) używamy w firmie Halsta. Firma oferuje swoim klientom hale Astron, produkowane w fabryce w Luxemburgu. Na przestrzeni wielu lat naszą specjalnością stała się ich dystrybucja i montaż. Hale Astron projektowane są pod specjalne indywidualne zamówienia lub według standardowych planów.
http://halstal.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęHörmann- bramy garażowe

pagerank Dodano: 14 06 2013

Hörmann- bramy garażowe
Brama garażowa jest to coś niezbędnego, gdy posiada się mały budynek jednorodzinny z garażem, a także w każdym szanującym się nowym budynku wielorodzinnym. Bramy garażowe są zatem kupowane przez właścicieli domków oraz przez duże firmy deweloperskie budujące całe osiedla i budynki z apartamentami dla klientów. We wszystkich przypadkach odpowiedzią na to zapotrzebowanie może być propozycja handlowa przedsiębiorstwa Hormann. Przedstawiamy witrynę interaktywną marki Hormann, na łamach której przeczytacie Państwo o oferowanych przez nas produktach. Na nasze produkty dajemy długą gwarancję, dlatego kupując nasze bramy garażowe, możecie być Państwo pewni, że otrzymujecie produkt najwyższej jakości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.
http://www.hormann.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęzlecenia budowlane

pagerank Dodano: 18 06 2013

zlecenia budowlane
Eurobudowa to portal przetargowy funkcjonujący od 2004 roku - na łamach naszego serwisu ogłaszane są zamówienia budowlane, przetargi oraz zamówienia publiczne. Wykorzystujemy wiele źródeł danych co nagrodzone zostało zaufaniem tysięcy przedsiębiorstw. Wyszukasz zamówienia i ogłoszenia podzielone na kategorie oraz konkretne regiony naszego kraju. Oznajmiamy dodatkowo o rezultatach przetargów oraz o rozpoczynających się targach branżowych. Po godzinach zapraszamy na naszego bloga o charakterze poradnikowym.
http://www.eurobudowa.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęBlacha

pagerank Dodano: 12 07 2013

Blacha
Prezentowana strona przedstawia informacje na temat firmy Bratex Dachy. To firma z Dębicy, od ponad 20 lat zajmuje się sprowadzaniem oraz sprzedażą blachy szwedzkiej wysokowytrzymałej. Dzięki temu, że do produkcji wykorzystywane są jedynie najwyższej jakości blachy stalowe, dachy wykonane z tego typu pokryć są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Na podstronie "Produkty" znajduje się pełna oferta blach dachowych, wśród których, oprócz zwykłych blach trapezowych Ruukki znaleźć można również blachy na felc oraz blachodachówki Ruukki. Bratex Dachy to także producent rynien.
http://www.bratex.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID