dodaj stronę
  przejdź na stronęzlecenia budowlane

pagerank Dodano: 18 06 2013

zlecenia budowlane
Eurobudowa to portal przetargowy funkcjonujący od 2004 roku - na łamach naszego serwisu ogłaszane są zamówienia budowlane, przetargi oraz zamówienia publiczne. Wykorzystujemy wiele źródeł danych co nagrodzone zostało zaufaniem tysięcy przedsiębiorstw. Wyszukasz zamówienia i ogłoszenia podzielone na kategorie oraz konkretne regiony naszego kraju. Oznajmiamy dodatkowo o rezultatach przetargów oraz o rozpoczynających się targach branżowych. Po godzinach zapraszamy na naszego bloga o charakterze poradnikowym.
http://www.eurobudowa.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęBlacha

pagerank Dodano: 12 07 2013

Blacha
Prezentowana strona przedstawia informacje na temat firmy Bratex Dachy. To firma z Dębicy, od ponad 20 lat zajmuje się sprowadzaniem oraz sprzedażą blachy szwedzkiej wysokowytrzymałej. Dzięki temu, że do produkcji wykorzystywane są jedynie najwyższej jakości blachy stalowe, dachy wykonane z tego typu pokryć są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Na podstronie "Produkty" znajduje się pełna oferta blach dachowych, wśród których, oprócz zwykłych blach trapezowych Ruukki znaleźć można również blachy na felc oraz blachodachówki Ruukki. Bratex Dachy to także producent rynien.
http://www.bratex.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęmonitoring wibracji

pagerank Dodano: 31 07 2013

monitoring wibracji
Przedsiębiorstwo Aarsleff Sp. z o.o. zaczęło swoją działalność w Polsce w roku 1996. Stanowi element koncernu PER AARSLEFF A/S, który mieści się w Danii. Aarsleff Sp. z o.o. specjalizuje się w robotach fundamentowych, zarówno w obszarze projektowania, jak i wykonawstwa. W ofercie Aarsleff znajdują się usługi takie jak: pale, w tym pale wiercone i wielkośrednicowe, fundamenty ekranów akustycznych oraz różnego typu ścianki, np. ścianki szczelne. Co więcej, dzięki wieloletniej i efektywnej działalności na rynkach w krajach europejskich, firma zyskała dobrą opinie wśród swoich kontrahentów. Wykwalifikowani pracownicy, ogromne doświadczenie, nowoczesny sprzęt i materiały najlepszej jakości - to atuty, które charakteryzują firmę Aarsleff.
http://www.aarsleff.com.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęArchitekt Wrocław

pagerank Dodano: 09 02 2015

Architekt Wrocław
Pracownia architektury, wnętrz i designu z siedzibą we Wrocławiu. Oferujemy szeroki wachlarz usług dla każdego Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, jak i deweloperów. Gwarantujemy atrakcyjne stawki, a także profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapraszamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszego biura we Wrocławiu.
http://www.yvdesign.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID