dodaj stronę
  przejdź na stronęPrace wysokościowe

pagerank Dodano: 30 01 2011

Prace wysokościowe
Prowadzimy usługi związane z pracami na dużych wysokościach. Mamy profesionalny sprzęt oraz doświadzczenie, dlatego swoją pracę wykonujemy bezpiecznie oraz w bardzo konkurencyjnych cenach. Działamy na terenie Poznania oraz w wypadku większych zleceń również na terenie całego województwa wielkopolskiego. Spółka AKRIM jest najlepsza w pracach ze stalowymi konstrukcjami wysokimi - takimi jak wieże telekomunikacyjne, kominy żelbetowe i maszty radiowe. Goroąco zapraszamy zapoznać się także z naszą pełną ofertą zawartą na stronie internetowej i przesłać do nas zapytanie drogą mailową lub telefonicznie.
http://www.akrim.info/
 
Więcej informacji o: Prace wysokościowe
hr
  przejdź na stronęGlazura, salon płytek Wrocław

pagerank Dodano: 07 02 2011

Glazura, salon płytek Wrocław
Wyposażenie łazienki oferuje firma Kafelek S.J Barbara Wołczyńska - łazienka Wrocław, dolnośląskie. W ofercie płytki ceramiczne, armatura sanitarna, glazura, kafelki, płytki ścienne i płytki podłogowe, terakota i chemia budowlana. Posiadamy szeroki asortyment i oferujemy promocje cenowe. Salon płytek ceramicznych zaprasza po materiały budowlane - płytki i armatura sanitarna Wrocław.
http://www.kafelek.eu/
 
Więcej informacji o: Glazura, salon płytek Wrocław
hr
  przejdź na stronęPomorskie

pagerank Dodano: 14 03 2011

Pomorskie
Firma Unicar Jerzy Mudlaff oferuje tanie domki holenderskie oraz domki angielskie. Sprzedaż, transport, ocieplanie, wszystko co potrzeba - domek angielski i domek holenderski na kołach - Tuchom, Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto, woj. pomorskie. Zapraszamy po tanie domki holenderskie - tanio domki na na działkę, nowe i używane.
http://www.domki-holenderskie.net.pl/
 
Więcej informacji o: Pomorskie
hr
  przejdź na stronęOkna Łódź drzwi: drewniane PCV alu

pagerank Dodano: 20 03 2011

Okna Łódź drzwi: drewniane PCV alu
Biuro Handlowe Budvar Łódź Łagiewnicka 65 jest autoryzowanym biurem handlowym firmy Budvar-Centrum ze Zduńskiej Woli, jednego z największych producentów stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce. Biuro zajmuje się sprzedażą stolarki w Łodzi i całym regionie łódzkim. Budvar B.H. zlokalizowane w Łodzi przy ulicy Łagiewnickiej 65 prowadzi sprzedaż następującego asortymentu: okna drewniane, okna PCV, okna aluminiowe, parapety, rolety, okucia, szyby, drzwi drewniane, drzwi pcv -zewnętrzne i wewnętrzne. Nowością jest dwukolorowa stolarka otworowa. Budvar jako jeden z nielicznych producentów stolarki drewnianej produkuje okna dwukolorowe, inne od środka i inne z zewnątrz. Paleta kolorów jest bardzo szeroka - typowe pokazano w części poświęconej stolarce drewnianej, ale za niewielką dopłatą mogą to być dowolne kolory z palety RAL Dwukolorowe drzwi i dwukolorowe okna. - Realizujemy pełny zakres usług tj. porady techniczne (bezpłatnie), pomiary (bezpłatnie), dostawy na plac budowy, montaże oraz pełny zakres prac budowlanych (obróbki murarskie bądź tynkarskie, adaptacja otworów do potrzeb Klientów itp.). W naszej pracy obowiązuje zasada „najważniejsza jest satysfakcja Klienta”. Prace budowlane realizują ekipy montażowe autoryzowane przez Budvar. Generalnie firma jest nastawiona na obsługę osób fizycznych, ale dla niżej wymienionych odbiorców ma ofertę specjalną. Zapraszamy do współpracy: * firmy architektoniczne * firmy budowlane * developerów * instytucje budżetowe (szkoły itp.) Sprzedajemy w całym regionie łódzkim: Pabianice, Łask, Konstantynów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Łęczyca, Brzeziny, Nowosolna. Sprzedaż stolarki obejmuje Łódź i województwo łódzkie.
http://www.budvar.lodz.pl/
 
Więcej informacji o: Okna Łódź drzwi: drewniane PCV alu
hr
XHTML VALID CSS VALID