dodaj stronę
  przejdź na stronęRemonty Warszawa

pagerank Dodano: 09 06 2011

Remonty Warszawa
Riw-Bud jest istniejącym od 1991 r. przedsiębiorstwem, specjalizującym się w kompleksowych pracach remontowych i wykończeniowych w domach jednorodzinnych, mieszkaniach a również w dużych obiektach budowlanych i usługowo-handlowych, dla klientów prywatnych, instytucjonalnych i biznesowych.Naszą działalność charakteryzują najwyższe standardy jakości, fachowość pracowników, a też ścisłe przestrzeganie przepisów BHP. Posiadamy pełne ubezpieczenie oraz wszelkie niezbędne uprawnienia i zezwolenia.By spełnić Państwa oczekiwania, gwarantujemy: przejrzyste warunki współpracy, elastycznie formułowane i dostosowane do nadziei Klienta umowy.Kosztorys sporządzamy na wstępie prac i dbamy o jego realizację w ich trakcie.Do naszych najważniejszych atutów zaliczamy rzetelność i terminowość wykonania.Przy wstępnym kształtowaniu robót, proponujemy poradę współpracującego z nami na stałe projektanta wnętrz, a również kierownika projektu.Współpracując z największymi dostawcami materiałów budowlanych i posiadając własną bazą transportową, możemy zaoferować najlepsze ceny. Transport materiałów do prac zapewniamy gratis, identycznie jak kompleksowe sprzątanie po zakończeniu robót.Naszym największym atutem są zadowoleni Kontrahenci. Ich satysfakcja i masowe polecenia pozwalają nam dynamicznie się rozwijać.
http://riwbud.pl/kontakt
 
Więcej informacji o: Remonty Warszawa
hr
  przejdź na stronęStal

pagerank Dodano: 24 06 2011

Stal
Biznes rodzinny z planem ciągłego rozwoju X-stal - tania stal zbrojeniowa - 19 lat doświadczenia w pośrednictwie. Promocja - najniższe ceny na rynku. W ofercie tanie rury czarne i rury ocynkowane, pręty żebrowane, taśmy stalowe, płaskowniki, pręty zbrojeniowe, teowniki, ceowniki i kształtowniki. Tania stal, dwuteowniki, kątowniki, kręgi, ceowniki, zetowniki, wyroby stalowe, metale kolorowe, kolana hamburskie, druty ocynkowane i żarzone. Też blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe, lakierowane i kwasoodporne. Gwarancja jakości naszych produktów - tanie pręty żebrowane, blachy i rury - Poznań. Blachy czarne, ocynkowane, aluminiowe i lakierowane, płaskowniki, taśmy stalowe, druty ocynkowane i druty żarzone. Kątowniki, kształtowniki, profile, pręty ciągnione okrągłe, kwadratowe i gładkie, pręty kwadratowe, żebrowane okrągłe oraz pręty okrągłe aluminiowe i mosiężne. Dwuteowniki zwykłe, IPE,HEA, HEB, teowniki, Ceowniki, Zetowniki oraz rury czarne i ocynkowane.
http://www.xstal.pl/
 
Więcej informacji o: Stal
hr
  przejdź na stronęPokrycia dachowe Wrocław • Dachówki ceramic

pagerank Dodano: 27 06 2011

Pokrycia dachowe Wrocław • Dachówki ceramic
Hurtownia 'Pokrycia dachowe i dachówki' Wrocław oferuje dachówki ceramiczne i cementowe następujących producentów: Creaton, Roben, Nelskamp, Koramic, Rupp Ceramika, Braas, Euronit. Zapewniamy darmowy kosztorysw Twojego dachu, a także profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszej dachówki na dach Twojego domu. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej lub w siedzibie naszej firmy. Sprawdź nasze ceny na dachówki! Tel: 71/ 352 11 11
http://dachowki-wroclaw.com/
 
Więcej informacji o: Pokrycia dachowe Wrocław • Dachówki ceramic
hr
  przejdź na stronęNagrobki poznań

pagerank Dodano: 28 07 2011

Nagrobki poznań
Szukasz ładnego i taniego nagrobku, który wyróżni się na tle innych? Firma Versas produkuje i sprzedaje schody, parapety oraz nagrobki. Poznań, Kraków czy Szczecin nie ma to znaczenia dowieziemy i zamontujemy nasze nagrobki w każdym mieście w Polsce. Nagrobki produkujemy już od wielu lat dzięki temu mamy wiele różnych wzorów dostępnych we wszystkich kolorach. Zapraszamy do przejrzenia naszego portfolio, które znajduje się na stronie internetowej naszej firmy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami.
http://www.versas.pl/
 
Więcej informacji o: Nagrobki poznań
hr
XHTML VALID CSS VALID