dodaj stronę
  przejdź na stronęZadaszenia

pagerank Dodano: 01 02 2012

Zadaszenia
Sprzedaż E-markizy - sklep internetowy producenta, firmy Adams Żary. W ofercie żaluzje, rolety, daszki nad drzwi, zadaszenia tarasów, markizy tarasowe, moskitery, ogródki piwne i wiaty garażowe. Ttakże wysokiej jakości markizy na okna dachowe. Sklep zaprasza po markizy tarasowe - oferta i cennika na stronie. Adams Żary - blisko Żagań, Nowa sól, Zielona Góra, Bolesławiec.
http://e-markizy.pl/
 
Więcej informacji o: Zadaszenia
hr
  przejdź na stronęSauna

pagerank Dodano: 01 02 2012

Sauna
Sklep internetowy Sauna Shop a w nim materiały wykończeniowe, akcesoria, elementy niezbędne do wykonania sauny, jak też i do zmodernizowania już powstałej sauny. W ofercie części zamienne, sterownik do sauny, piec, drzwi do sauny oraz inne części i akcesoria do sauny. Także grzałki, generator pary i generator klimatu, Tower Wall. W ofercie także montaż i budowa sauny. Sklep Sauna Shop zaprasza po sterowniki do pieca, oświetlenie sauny.
http://www.saunaonline.pl/
 
Więcej informacji o: Sauna
hr
  przejdź na stronęZakład Wyrobów Metalowych RAPMET

pagerank Dodano: 19 02 2012

Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET
Zakład wyrobów metalowych Rapmet powstał w 1977 roku, wytwarzając konstrukcje stalowe i wyroby metalowe, a w roku 1985 roku rozpoczęliśmy produkcję krat pomostowych i w chwili obecnej jesteśmy doświadczonym i liczącym się na rynku producentem tego wyrobu. Wyroby nasze dostarczamy do wielu znaczących odbiorców w Polsce i za granicą. Program produkcji obejmuje: kraty pomostowe, kraty pomostowe zgrzewane, kraty pomostowe wciskane (prasowane), kraty nacinane (seratowane), kraty pomostowe typu Offshore, krata pomostowa ciężka, kraty pomostowe kształtowe, krata pomostowa kartonowa, kraty ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, uchwyty do krat pomostowych, stopnie schodów, szczeble drabin, pochylnie dla niepełnosprawnych, ogrodzenia systemowe, siatki zgrzewane, gabiony, kontenery metalowe, garaże stalowe, balustrady, poręcze, drabiny, odboje punktowe, odboje liniowe, wsporniki, uchwyty, regały, stojaki rowerowe inne wyroby metalowe według wzorów zamawiającego, wszystkie wyroby zabezpieczamy przed korozją metoda ocynkowania ogniowego i galwanicznego, wyroby dostarczamy własnymi środkami transportu. Specjalnością zakładu są wyroby specjalne: kraty o nieregularnych kształtach, kraty ciężkie przenoszące duże obciążenia, kraty kartonowe oraz kraty ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wszystkie wyroby zabezpieczamy przed korozja metodą ocynkowania ogniowego (w/g EN ISO 1461) i galwanicznego. Wykonane wyroby dostarczamy własnymi środkami transportu. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.rapmet.pl, zapraszamy także do zainteresowania się naszą ofertą.
http://www.rapmet.pl/
 
Więcej informacji o: Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET
hr
  przejdź na stronęPompy Ciepła

pagerank Dodano: 24 02 2012

Pompy Ciepła
Jeśli rosnące koszty tradycyjnych systemów ogrzewania kogoś przerażają, jesteśmy dla niego idealnym rozwiązaniem. Od ponad trzydziestu już lat szukamy rozwiązań, które pozwolą nam znacznie koszty te ograniczać. I musimy przyznać, że nasze poszukiwania zakończyliśmy sukcesem. Dziś oferujemy systemy grzewcze, których fundament stanowią między innymi kolektory słoneczne bądź pompy ciepła. Są to rozwiązania, które wykorzystują jedynie naturalne źródła, takie jak woda, wiatr, gleba czy energia słoneczna. Decydując się na ich wykorzystanie opracowaliśmy nowoczesne systemy, które są nie tylko oszczędne, ale także niezwykle przyjazne dla środowiska. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązania a w przypadku nawiązania współpracy przeprowadzimy sprawna instalację systemu, który otoczymy opieka serwisowa, gwarancyjna i pogwarancyjną. Nasza firma stawia bowiem na kompleksowość usług.
http://www.stiebel-eltron.pl/
 
Więcej informacji o: Pompy Ciepła
hr
XHTML VALID CSS VALID