dodaj stronę
  przejdź na stronęSiat-Max ogrodzenia

pagerank Dodano: 24 02 2012

Siat-Max ogrodzenia
Firma Siat-max zajmuje się sprzedażą hurtową jak i detaliczną ogrodzeń panelowych oraz ogrodzeń siatkowych, a także wszystkich niezbędnych akcesorii do montażu tych ogrodzeń. Wykonujemy nietypowe wymiary obejm, paneli oraz siatki zgrzewanej. Mogą u nas Państwo skompletować całe ogrodzenia. Wszystkie nasze towary są zabezpieczone przed korozją przez cynk ogniowy, galwaniczny, a detale malowane są dodatkowo pokrywane powłoką termoutwardzalną o kolorze Ral 6005- ciemna zieleń lub innym na zamówienie. W swojej ofercie posiadamy: Panele ogrodzeniowe na każdy wymiar, siatka zgrzewana, siatka ogrodzeniowa, słupki, drut naciągowy, klamry do ogrodzeń przenośnych. Akcesoria do ogrodzeń panelowych: obejmy na każdy wymiar słupka, przekładka plastikowa, śruba zamkowa, nakrętka zrywalna, zapinka, haczyk do panelowi, złączka zaciskowa, avo clip, przelotka do paneli, klamra, wkręty samo wiercące. Akcesoria do ogrodzeń siatkowych: opaski na każdy wymiar słupka, napinacze do drutu, śruba naciągowa, śruba mocująca, przelotka do siatki wzmacniana, przelotka do siatki metalowa, obejmy kwadratowe do siatki, obejmy z noskiem, obejmy wzmacniane, spinki do opasek. Zaślepki i nakładki plastikowe na słupki okrągłe, prostokątne i kwadratowe. Narzędzia monterskie takie jak szczypce zaciskowe do złączek zaciskowych. Nasza firma oferuje sprzedaż hurtową dla firm z całej Polski oraz Unii Europejskiej z rabatami oraz długotrwałą współpracę na najwyższym poziomie i zaangażowaniu. Towar zabezpieczamy w jak najlepszy sposób oraz wysyłamy paletami, przesyłkami kurierskimi oraz pocztą polską na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Nasze ogrodzenia mają zastosowanie w: - posesjach prywatnych, działkach rekreacyjnych - ekranach akustycznych przy autostradach i drogach - obiektach przemysłowych, handlowych i magazynach - terenach budowy - osiedlach mieszkaniowych i parkingach
http://siat-max.com/
 
Więcej informacji o: Siat-Max ogrodzenia
hr
  przejdź na stronęProjekty dróg

pagerank Dodano: 13 03 2012

Projekty dróg
A. Malinowski - projekt zjazdu z drogi, projekt organizacji ruchu, projekt wjazdu. Projektowanie zjazdów z dróg. Kadra inżynierska ma niezbędne uprawnienia. Lokalizacja, budowa i projekt wjazdu - usługi w całym kraju. Projekt zjazdu i projekt organizacji ruchu. Projekty organizacji ruchu - projekty zjazdów i wjazdów z drogi gminnej. Skorzystaj z oferty na projektowanie - indywidualny projekt wjazdu i projekt zjazdu z drogi. Posiadamy fachową wiedzę inżynierską do projektowania branży drogowej.
http://www.projektyzjazdow.com.pl/
 
Więcej informacji o: Projekty dróg
hr
  przejdź na stronęPanele ogrodzeniowe

pagerank Dodano: 16 03 2012

Panele ogrodzeniowe
Kupując ogrodzenia panelowe powinniśmy postawić na produkt o najwyższej jakości. Produkt, który da nam gwarancję, iż będzie nam służył przez wiele lat. Taki cel postawiliśmy sobie rozpoczynając naszą działalność. Dlatego tez już od ponad 20 lat jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku polskim, która może się poszczycić rzeczywistym uznaniem wśród klientów. Realizując kolejne zlecenia wykorzystujemy nasze dotychczasowe, co pozwala nam wprowadzać kolejne innowacje. Kolejne nasze innowacje na rynku ogrodzeniowym to doskonalszy produkt dla kolejnych klientów. Mimo utrzymywania tak wysokich standardów naszych produktów, gwarantujemy każdemu klientowi wieloletnia gwarancje oraz serwis. Dzięki wprowadzaniu wysokich wymogów do produkcji naszych wyrobów zostaliśmy uhonorowani certyfikatem zarządzania jakością ISO 9001. Certyfikat ten motywuje nas do podejmowania kolejnych wysiłków nad ulepszaniem oferowanych przez nas systemów ogrodzeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.konsport.com.pl/
 
Więcej informacji o: Panele ogrodzeniowe
hr
  przejdź na stronęSolary

pagerank Dodano: 02 04 2012

Solary
Jesteśmy firmą, która zajmuje się instalacją kolektorów słonecznych marki SunProgres Polska. Solary te gdy weszły na rynek polski od razu znalazły odbiorców. Wpływa na to wysoka wydajność tych systemów oraz dziesięcioletnia gwarancja. Realizujemy zamówienia na instalacje solarne w całym kraju.
http://www.solarprogram.pl/
 
Więcej informacji o: Solary
hr
XHTML VALID CSS VALID