dodaj stronę
  przejdź na stronęDeveloper Wrocław

pagerank Dodano: 16 04 2012

Developer Wrocław
We Wrocławiu duża ilość mieszkań jest kupowana na rynku pierwotnym, wciąż dominują jednak mieszkania z rynku wtórnego głównie ze względu na cenę. Są jednak deweloperzy, który oferują tanie nowe mieszkania. Na rynku pierwotnym są mieszkania, które składają się z jednego pokoju z aneksem kuchennym ale również dwupiętrowe, ponad stumetrowe.
http://as-hajto.pl/
 
Więcej informacji o: Developer Wrocław
hr
  przejdź na stronęPłyty chodnikowe

pagerank Dodano: 16 04 2012

Płyty chodnikowe
Beton towarowy, prefabrykaty betonowe - Margo Zakład Prefabrykacji Betonu - Nowy Barkoczyn (blisko Kościerzyna). Producent wyrobów żelbetowych i betonowych: płyta MEBA, płyty drogowe, parkingowe i płyty chodnikowe, ściany oporowe, przepusty żelbetowe, strop żerański, nadproża, płyty drogowe yomb, bloczki betonowe, schody robocze, strop filigran, przepusty, płyty stropowe i żerańskie. Producent zaprasza - Strop prefabrykowany, jomb płyta parkingowa i płyta przejazdowa.
http://www.margoprefabrykaty.pl/
 
Więcej informacji o: Płyty chodnikowe
hr
  przejdź na stronęBlaty kuchenne granitowe, marmurowe

pagerank Dodano: 20 05 2012

Blaty kuchenne granitowe, marmurowe
Firma Prodmar istnieje od 1989 roku. Specjalizujemy się w obróbce kamieni naturalnych takich jak: granit, marmur, konglomerat i trawertyn. W naszej ofercie znajdą Państwo blaty kuchenne granitowe, blaty kwarcowe, posadzki, schody, parapety, okładziny scienne i kominkowe oraz wszelkie elementy z kamienia. Posiadamy bardzo nowoczesny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie w pracach z kamieniem. Produkty naszej firmy cechuje doskonala jakość i przystępna cena. Prowadzimy również sprzedaż internetową chemii kamieniarskiej w postacji środków do pielęgnacji, czyszenia i konserwacji powierzchni marmurowych i granitowych. Realizujemy zamówienia pod wymagania klienta. Oferujemy usługi montażu zamówionych elementów. Działamy głównie na rynku warszawskim i kieleckim, jednak nasze prace możecie Państwo znaleść w każdym zakątku Polski. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony oraz biur handlowych w Warszawie i Kielcach.
http://www.prodmar.pl/
 
Więcej informacji o: Blaty kuchenne granitowe, marmurowe
hr
  przejdź na stronęusługi remontowe Kraków

pagerank Dodano: 02 06 2012

usługi remontowe Kraków
Czy wiesz, że… użytkownicy, którzy korzystają z Internetu do znalezienia firmy, która wykona dla nich remont Ich mieszkania najczęściej wpisują w wyszukiwarce „remonty + miejsce zamieszkania” (przykładowo: „remonty Kraków”)? Czy wiesz, że większość z Nich, jest zadowolona z usług firm, które znaleźli tą metodą? Dołącz do setek osób, które są zadowolone z usług firmy Adapt i pozwól jej zadbać o Swój dom. Szeroki wachlarz usług w zakresie remontu oferowany przez firmę Adapt sprawi, że poczujesz, iż Twoje pieniądze zostaną zainwestowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
http://www.firmaadapt.pl/remonty-krakow/
 
Więcej informacji o: usługi remontowe Kraków
hr
XHTML VALID CSS VALID