dodaj stronę
  przejdź na stronęDźwigi osobowe

pagerank Dodano: 24 07 2012

Dźwigi osobowe
Produkowane przez naszą firmę Elektrodźwig windy osobowe to produkty najwyższej jakości, co gwarantuje zarówno kilkudziesięcioletnia obecność tej marki na rynku oraz profesjonalizm pracowników. Jesteśmy znanym na terenie całego kraju producent wind, oferuje najlepszej jakości dźwigi osobowe, suwnice, żurawie, podesty ruchome, układnice magazynowe, wciągniki czy też jak również produkty typu platformy przyschodowe. Są one przy tym dostarczane dla różnego rodzaju odbiorców. Realizacje wykonuje się bowiem zarówno dla branży budowle, handlowej czy też dla służby zdrowia. Konstrukcje zaprojektowane i wykonane przez to przedsiębiorstwo mogą być także przez nie dostarczane, naprawiane i konserwowane.
http://www.elektrodzwig.pl/
 
Więcej informacji o: Dźwigi osobowe
hr
  przejdź na stronęZawory bezpieczeństwa

pagerank Dodano: 29 07 2012

Zawory bezpieczeństwa
Projekty inwestycji kanalizacyjnych, ciepłowniczych, gazyfikacyjnych oraz wodociągowych na miarę XXI wieku warto zlecić najlepszej firmie na polskim rynku, jaką jest Biuro Techniczno-Handlowe Cewok. Co więcej, w naszym punkcie handlowym można zakupić wszystkie niezbędne urządzenia potrzebne do realizacji budowy bądź remontu, takie jak na przykład zawory kulowe, a my je dostarczamy nawet bezpośrednio na plac budowy. W przypadku większego zamówienia, zawsze klient może negocjować z nami cenę zakupu. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony internetowej . Znajduje się na niej między innymi cennik urządzeń, które oferujemy w naszym punkcie handlowym w Warszawie, a także dane kontaktowe do nas.
http://www.cewok.pl/
 
Więcej informacji o: Zawory bezpieczeństwa
hr
  przejdź na stronęRolety antywłamaniowe Warszawa

pagerank Dodano: 29 07 2012

Rolety antywłamaniowe Warszawa
Oferowane przez naszą firmę produkty to poszukiwane i cenione w całym kraju rolety zewnętrzne lub zabezpieczające. Witryna Internetowa naszego przedsiębiorstwa zapewnia Państwu szczegółowy wgląd w sprzedawane przez nas produkty takie jak plisy, rolety materiałowe, żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, Verticale i moskitiery, jak również różne rolety antywłamaniowe. Poza tym zapewniamy najlepszej jakości markizy tarasowe, balkonowe, koszowe oraz tkaniny markizowe, które są wykonane według różnych wzorów, a ponadto zapewniają idealną trwałość materiału. Jeśli szukają Państwo zabezpieczenia przed słońcem, nasza oferta powinna być odpowiednia, a nasi fachowcy poinformują o wszystkich szczegółach.
http://www.porolet.waw.pl/
 
Więcej informacji o: Rolety antywłamaniowe Warszawa
hr
  przejdź na stronęPoliwęglan, płyty pleksi

pagerank Dodano: 31 07 2012

Poliwęglan, płyty pleksi
Istniejąca na polskim rynku 20 lat firma Plastics Group zaprasza do zapoznania się ze swą bogatą ofertą zawierającą materiały niezbędne w budownictwie, ale i w branżach reklamowych, druku cyfrowym. Materiały stosowane do produkcji naszych produktów sprawiają, iż oferowane przez nas artykuły są solidne i trwałe. Korzystamy z poliwęglanu, styroduru oraz wszelkich wypełniaczy (ametyt, opal, koral i.in.). Produkujemy tworzywa sztuczne w dużej mierze wykonywane z polimerów. Płyty pleksi, blachy aluminiowe prelakierowane, płyty i laminaty HPL. Ponadto znajdziecie Państwo u nas wełnę mineralną stosowaną w nowoczesnych systemach fasad wentylowanych, które zapewniają utrzymanie odpowiednich temperatur latem i zimą.
http://www.plastics.pl/
 
Więcej informacji o: Poliwęglan, płyty pleksi
hr
XHTML VALID CSS VALID