dodaj stronę
  przejdź na stronęFolia stretch

pagerank Dodano: 31 07 2012

Folia stretch
Produkując od lat podobnego rodzaju asortyment, doszliśmy do niezwykłej precyzji w jego wykonywaniu. Nasza firma od lat cieszy się Państwa ogromnym zaufaniem oraz powodzeniem. Produkujemy, a także zajmujemy się sprzedażą opakowań wykonywanych z tworzyw sztucznych. Dzięki temu, iż korzystamy z takich surowców jak: surowce barierowe PA, EVOH czy polietyleny oraz polipropyleny, możemy cieszyć się szerokim wachlarzem oferowanych naszym Klientom produktów. Zajmujemy się wytwarzaniem folii poczynając od spożywczych, budowlnych po niezwykle wytrzymałe folie stretch. Produkujemy także taśmy samoprzylepne oraz taśmy z nadrukiem (dostępnych jest osiem kolorów).
http://www.folplast.com/
 
Więcej informacji o: Folia stretch
hr
  przejdź na stronęBezpieczniki w rozdzielni

pagerank Dodano: 03 08 2012

Bezpieczniki w rozdzielni
Pogotowie elektryczne, zobacz na naszej stronie co oferujemy - Mateusz Mroczek Gliszczynski. Usługi elektryczne - trójmiasto, Gdynia, Gdańsk, Sopot i Bytów, woj. Pomorskie. Instalacje elektryczne i elektrotechniczne, położenie kabli i montaż gniazd oraz włączników światła, alarmy, TV, telefon, sieci komputerowe, monitoring. Montaż lamp, instalacji odgromowej (piorunochron. i bezpieczników w rozdzielni - elektryk Gdańsk. Inteligentne domy, pomiary elektryczne, obwody elektryczne, osprzęt bezpiecznikowy - bezpieczniki w rozdzielni. Elektryk Gdynia poleca usługi elektryczne - sprawdź nas co polecamy. Profesjonalnie i kompleksowo - korzystne ceny i szybkość działania.
http://www.mmg-uslugielektryczne.pl/
 
Więcej informacji o: Bezpieczniki w rozdzielni
hr
  przejdź na stronęGOLDGIS - Usługi geodezyjne

pagerank Dodano: 07 08 2012

GOLDGIS - Usługi geodezyjne
Prace z zakresu geodezji i kartografii wykonujemy od 2002 roku. Wykonywaliśmy prace dla podmiotów komercyjnych, jednostek samorządu terytorialnego i klientów indywidualnych na terenie całej Polski. Firma Goldgis powstała w 2011 roku. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji zleceń geodezyjnych i kartograficznych o różnorodnym asortymencie w połączeniu z zastosowaniem najnowszych technologii w zakresie pozyskiwania i przetwarzania danych pomiarowych są gwarancją profesjonalizmu i wysokiej jakości naszych prac. Współpracowaliśmy z firmami takimi jak: Gispro, MGGP, OPGK Olsztyn, OPGK w Bydgoszczy, Voessing Polska. Wykonujemy między innymi: inwentaryzacje powykonawcze, podziały nieruchomości, opracowania map d/c projektowych, modernizacje ewidencji gruntów i budynków, opracowania numerycznego modelu ternu, pomiary sytuacyjno - wysokościowe.
http://goldgis.pl/
 
Więcej informacji o: GOLDGIS - Usługi geodezyjne
hr
  przejdź na stronęNitonakrętki

pagerank Dodano: 08 08 2012

Nitonakrętki
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą śrub nierdzewnych, kwasoodpornych, nitonakrętek, wkrętek do drewna, metalu i plastiku, nakrętek, wkładek do regeneracji gwintów i mikrośrub. Wszystko to oferuje certyfikowana pod względem zarządzania jakością firma Metalmax. sprowadzamy tylko najlepsze produkty od najlepszych europejskich producentów po to, by usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego Klienta. Dostępne u nas materiały to stale nierdzewne A2, kwasoodporne A4, stale węglowe, stale specjalne, stopy aluminium, stopy tytanu oraz wiele innych. Nasze śruby są dostępne w klasach 8.8, 10.9, 12.9 i zabezpieczone są różnymi powłokami ochronnymi. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.
http://www.metalmax.pl/
 
Więcej informacji o: Nitonakrętki
hr
XHTML VALID CSS VALID