dodaj stronę
  przejdź na stronędom z bali

pagerank Dodano: 01 02 2013

dom z bali
Zastanawialiście się kiedyś Państwo dlaczego w dzisiejszych czasach na popularności w tak szybkim tempie zyskują domy z bali, a ogólnie mówiąc domy z drewna? Drewno ma niezliczoną ilość zalet, jest naturalnym surowcem, zdrowym, ciepłym, tworzy niesamowity klimat. Nasi przodkowie wiele wiele lat przed nami, zanim nie myślano jeszcze o budowie domów murowanych, budowali domy z bali. Wystarczy przejechać się na jakąś małą wieś np. na południu kraju, aby zobaczyć domki drewniane sprzed 100, 150 lat.
http://www.eurobrus.pl/
 
Więcej informacji o: dom z bali
hr
  przejdź na stronęDonatex - remonty - rolety-Warszawa

pagerank Dodano: 05 02 2013

Donatex - remonty - rolety-Warszawa
Warszawska firma remontowo - usługowa - Donatex - oferuje wykończenie i remonty całych mieszkań i domów na terenie województwa mazowieckiego. Oprócz wymienionej oferty Donatex wykonuje usługi z zakresu: montaż rolet, okien i drzwi, prace malarskie wszelkiego typu, przeróbki instalacji elektrycznej, układanie podłóg oraz tapetowanie. Dzięki profesjonalnej kadrze Donatexa wykonane przez nich prace wykończeniowe cieszą się dużym zadowoleniem Klientów.
http://www.donatex.pl
 
Więcej informacji o: Donatex - remonty - rolety-Warszawa
hr
  przejdź na stronęMetro Bielany Mieszkania

pagerank Dodano: 06 02 2013

Metro Bielany Mieszkania
Przedstawiamy Państwu kolejną inwestycję znanego i cenionego dewelopera - firmy TK Development. To osiedle mieszkaniowe - METROBIELANY, usytuowane w Warszawie, w dzielnicy Bielany, znanej z obszarów rekreacyjnych. METROBIELANY powstały z myślą o klientach, którzy poszukują lokali w otoczeniu ciszy i spokoju, zlokalizowanych na osiedlach komfortowych, przyjaznych dzieciom, monitorowanych oraz chronionych a jednocześnie chcących mieszkać w bliskiej odległości od intensywnego miejskiego życia. Prezentowane osiedle mieszkaniowe posiada świetną lokalizację z zachowaniem bliskości środków komunikacji miejskiej, w tym metra Młociny.
http://www.metrobielany.pl/
 
Więcej informacji o: Metro Bielany Mieszkania
hr
  przejdź na stronęOgrodzenia Betonowe Kamień elewacyjny

pagerank Dodano: 13 02 2013

Ogrodzenia Betonowe Kamień elewacyjny
Gwarancja najwyższej jakości wyrobów, terminowość zleconych realizacji to cechy opisujące spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Gigam-Bis. To producent ogrodzeń prefabrykowanych z paneli żelbetowych, ogrodzeń z kostki wibroprasowanej imitującej piaskowiec, płytek elewacyjnych imitujących piaskowiec, kamienia elewacyjnego, podmurówek systemowych. Spółka ta ma dwa zakłady produkcyjne: w Gdańsku i w Suchym Dębie. Istnieje na rynku już od 1984 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz znakomite zaplecze produkcyjne pozwalają tej firmie produkować wyroby wysokiej jakości. Należy zaznaczyć, że firma Gigam-Bis wykonuje też zamówienia nietypowe. Szczegółowe informacje na temat całkowitej oferty tej firmy umieszczono na stronie:
http://ogrodzenia-betonowe.com.pl/
 
Więcej informacji o: Ogrodzenia Betonowe Kamień elewacyjny
hr
XHTML VALID CSS VALID