dodaj stronę
  przejdź na stronęTurwil Beton architektoniczny śląsk

pagerank Dodano: 19 02 2013

Turwil Beton architektoniczny śląsk
Jeżeli poszukujecie Państwo doświadczonych zawodowców z dziedziny aranżacji, projektowania wnętrz, i dodatkowo doskonałych speców zajmujących się realizacją projektu to świetnym wyborem będzie firma Turwil funkcjonująca na terenie Katowic i okolic. Mamy pełną świadomość jak istotne jest dla prawidłowego funkcjonowania człowieka, życie w poprawnie zaaranżowanej przestrzeni, dostosowanej indywidualnie do potrzeb oraz preferencji danej osoby. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam niezwykle dobrze rozpoznać jej specyfikę i zmyślnie odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Zatrudniamy najlepszych ekspertów od wykończeń i remontów, a też pracujemy na najwyższej jakości artykułach. Jakość naszych prac nasyci w największym stopniu wymagających klientów. W naszej ofercie znajdują się również meble, które dobieramy tak, żeby doskonale pasowały do aranżowanego wnętrza. Oferujemy również wykwalifikowany montaż drzwi i okien. Zapraszamy do współpracy i do odwiedzenia naszej strony internetowej:
http://turwil.pl/
 
Więcej informacji o: Turwil Beton architektoniczny śląsk
hr
  przejdź na stronęKolektory słoneczne Opole, Legnica

pagerank Dodano: 21 02 2013

Kolektory słoneczne Opole, Legnica
Kolektory słoneczne są podstawowym elementem każdego nowoczesnego domu, który wykorzystuje alternatywne formy energii. Kolektory słoneczne mogą być używane do ogrzewania całego domu a także do ogrzewania wody. Zwrot inwestycji odbywa się w bardzo krótkim czasie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
http://www.3e-heating.pl/kategoria/3/kolektory-sloneczne
 
Więcej informacji o: Kolektory słoneczne Opole, Legnica
hr
  przejdź na stronęPrzemysław Laszkowski szamba gdańsk

pagerank Dodano: 23 02 2013

Przemysław Laszkowski szamba gdańsk
Poszukujesz firmy, która w profesjonalny sposób wykona szambo betonowe, studzienkę, oczyszczalnię ścieków, zbiornik żelbetowy czy też zbiornik do szamba i gnojówki? Przemysław Laszkowski jest tym, który to zapewni. Jego usługi odznaczają się najwyższym standardem dzięki wykorzystywaniu najwyższej klasy mieszanek betonowych oraz współpracy z najlepszymi ekspertami. Oferta wymierzona jest do przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, a ich zlecenia realizowane są na terenie całego kraju. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że możliwe jest spełnienie potrzeby każdego i usatysfakcjonowanie go efektem końcowym. Dzięki atrakcyjnym cenom grono klientów stale poszerza się. Wejdź na stronę internetową firmy w celu zaznajomienia się ze szczegółami oferty oraz skontaktowania się z jej przedstawicielem:
http://www.szamboszczelne.pl/
 
Więcej informacji o: Przemysław Laszkowski szamba gdańsk
hr
  przejdź na stronęGeotest usługi geologiczne

pagerank Dodano: 08 03 2013

Geotest usługi geologiczne
W branży budowlanej długoletnie doświadczenie poparte wiedzą to podstawa udanych działań inżynierskich. Szczególnie dotyczy to prac o wysokim stopniu specjalizacji, jakich realizatorem jest Zakład Robót Geologiczno-Inżynierskich Geotest. Naszą specjalnością jest wiercenie studni głębinowych, odwodnienia, utwardzanie podłoża, palowanie, posadowienia na palach. Przygotowujemy niezbędne dokumentacje geologiczne oraz hydrologiczne. Posiadamy własny, wieloraki park maszynowy. Naszymi klientami są największe polskie firmy, które doceniły naszą wiedzę i doświadczenie powierzając nam swoje strategiczne inwestycje. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie:
http://www.geotest.biz.pl/
 
Więcej informacji o: Geotest usługi geologiczne
hr
XHTML VALID CSS VALID