dodaj stronę
  przejdź na stronęPaweł Chomycz - wyroby kamienne

pagerank Dodano: 21 03 2013

Paweł Chomycz - wyroby kamienne
W dawnych czasach mury budowane były przy użyciu kamienia powstałego w wyniku oddziaływania procesów naturalnych. Współcześnie zapotrzebowanie rynku oraz możliwości wytwórcze kamieniarzy zmieniły się. Dostępny jest już kamień o określonych kształtach i rozmiarach. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi firma Usługi Kamieniarskie Paweł Chomycz ze Strzegomia oferując kamień murowy, doskonały do tworzenia estetycznych murków, niewysokich nasypów i skarp. Występuje on także w wersji płytowej, pozwalając na układanie pięknych schodków, altanek, grilów i kominków ogrodowych. Poza tym zakład oferuje Państwu: kostkę oraz krawężniki granitowe, formak i kruszywo. Surowiec ten przystosowany został do zróżnicowanych potrzeb odbiorców, a ponadto dostępny jest w wielu odcieniach i wzorach. Wszelkie szczegóły oferty odnajdą Państwo na stronie.
http://www.chomycz-granity.pl/
 
Więcej informacji o: Paweł Chomycz - wyroby kamienne
hr
  przejdź na stronęIzolujemy przy pomocy natryskowej pianki poliureta

pagerank Dodano: 23 03 2013

Izolujemy przy pomocy natryskowej pianki poliureta
Izolowanie natryskową pianka poliuretanową gwarantuje oszczędności w wydatkach na energię rzędu 40%. Pianka poliuretanowa doskonale sprawdza się w każdym rodzaju obiektu mieszkalnego jak i przemysłowego, a także doskonale sprawdza się jako izolacja hal stalowych, izolacja magazynów, docieplenie kurników, docieplenie budynków inwentarskich, izolacja hangarów, izolacja hal łukowych, docieplenie przechowali owoców i warzyw, docieplenie chłodni. Wlew pianki poliuretanowej najlepiej sprawdza się jako izolacja rurociągów. Poza tym, pianka nie wchłania wilgoci przez co nie traci własności izolujących, a jej stosowanie eliminuje mostki termiczne. Docieplenie z pianki pur optymalizuje pracę wentylacji mechanicznej, powstrzymuje proces konwekcji, wzmacnia konstrukcję.
http://tech-spray.eu
 
Więcej informacji o: Izolujemy przy pomocy natryskowej pianki poliureta
hr
  przejdź na stronęwynajem rusztowań Wrocław

pagerank Dodano: 25 03 2013

wynajem rusztowań Wrocław
Usługa polegająca na wynajmowaniu rusztowań jest dla niektórych osób bardzo korzystna, ponieważ nie każdy potrzebuje rusztowania do pracy, a jedynie do wykonania określonej pracy, w niedługim czasie. Pomijając osoby prywatne, które zwykle potrzebują małej ilości rusztowań, to ważnymi klientami firm oferujących tego typu usługi, są firmy m.in. budowlane.
http://www.timler.com.pl/uslugi1_pl.html
 
Więcej informacji o: wynajem rusztowań Wrocław
hr
  przejdź na stronęLARGO HALE SP. Z O. O. montaż hal stalowych

pagerank Dodano: 25 03 2013

LARGO HALE SP. Z O. O. montaż hal stalowych
Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu przedsiębiorstwo Largo Hale z Gdańska. Specjalizujemy się w projektowaniu i wszechstronnej realizacji hal stalowych. Oferujemy wszechstronne rozwiązania w obszarze budownictwa obiektów halowych bazujących na bazie prefabrykowanych konstrukcji stalowych. Budynki przez swoją zróżnicowaną architekturę oraz optymalny dobór obudowy ścian i dachu mogą służyć jako zakłady produkcyjne, centra logistyczne, składy, sale sportowe itp. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem i pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapewniamy punktualną realizację wszelkiego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na nasza stronę internetową, gdzie odnajdą Państwo więcej informacji i pełną ofertę firmy.
http://largohale.com.pl/
 
Więcej informacji o: LARGO HALE SP. Z O. O. montaż hal stalowych
hr
XHTML VALID CSS VALID