dodaj stronę
  przejdź na stronęTynki, zaprawy, systemy ociepleń

pagerank Dodano: 04 04 2013

Tynki, zaprawy, systemy ociepleń
ASTEX jest spółką rodzinną produkującą tynki, zaprawy klejowe do systemu dociepleń oraz grunty i systemy dociepleń o prawdziwie polskim kapitale. Wyroby produkowane przez naszą firmę stają się znane nie tylko na rynku krajowym lecz także zagranicznym: Szwecji, Anglii, Krajach Wspólnoty Niepodległych Państw. Dzięki modernizacji parku maszynowego została zwiększona zdolność produkcyjna oraz ciągle zostaje poszerzany asortyment wyrobów który produkujemy. Zapewniamy naszym produktom najwyższą jakość, a wszystkim odbiorcom dostarczamy wiele satysfakcji z ich użytkowania. Laboratorium tynków, zapraw klejowych i systemów ociepleń Astex Właściwy program produkcji oparty jest na współczesnych tzw. rozwiązaniach recepturowych uaktualnionych o własne badania i działania organizacyjne. Mamy w dyspozycji certyfikowane laboratorium, w którym udoskonalamy nasze wyroby oraz przeprowadzamy wszelkiego typu badania. W r. 2010 kupiliśmy jedną z najbardziej nowoczesnych linii do produkcji zapraw na mokro i do fabr, a w roku 2011 zwiększyliśmy jeszcze moce przerobowe w układach na sucho poprzez kupno jeszcze nowocześniejszej linii produkcyjnej i poprzez modernizacje suszarni do piasku w 2012r. Ukończeniem etapu unowocześnienia firmy było otrzymanie dnia 12 czerwca 2006 roku Wyróżnienia w postaci certyfikatu ISO "9001:2008". Pozycję w rynku potwierdza fakt, iż współpracujemy z wieloma podmiotami budowlanymi i wykonawczymi, które tylko i wyłącznie pracują na naszym systemie ociepleń ścian zewnętrznych budynków o nazwie ASTEX-TERM. Produkujemy również zaprawy klejowe i tynki dla różnych producentów systemów ociepleń pod ich własną marką.
http://www.astex-tynki.pl
 
Więcej informacji o: Tynki, zaprawy, systemy ociepleń
hr
  przejdź na stronęPREFAGBUD Producent stropów

pagerank Dodano: 08 04 2013

PREFAGBUD Producent stropów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe PREFAGBUD jest liderem na rynku budowniczym. Powstało w 1986 roku i przez cały czas swojej działalności zdobyło ogromne doświadczenie i podnosiło jakość oferowanych produktów. Specjalizacją firmy jest produkcja stropów Teriva. W latach 90-tych, kiedy nastąpił intensywny rozwój firmy, zakupione zostały nowoczesne maszyny i urządzenia zagranicznych producentów, które umożliwiły wykluczenie z produkcji pyłów dymnicowych, co w znaczny sposób poprawiło jakość i parametry ekologiczne wytwarzanych produktów. W tym okresie rozpoczęto również produkcję wibroprasowanych, betonowych bloczków fundamentowych, tworzonych z kruszyw naturalnych. Wszystkie oferowane przez firmę PREFAGBUD produkty mają gwarancję bezpieczeństwa i certyfikaty do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa B. Więcej szczegółowych informacji na stronie:
http://www.prefagbud.com.pl/
 
Więcej informacji o: PREFAGBUD Producent stropów
hr
  przejdź na stronęGEOPROJEKT Roboty ziemne

pagerank Dodano: 10 04 2013

GEOPROJEKT Roboty ziemne
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. Od 1957 roku działamy w branży geologicznej. Proponujemy Państwu badania geologiczne z obszaru geotechniki, geologii inżynierskiej i hydrogeologii. Posiadamy współcześnie wyposażony park maszynowy i laboratorium. Nasi pracownicy to fachowcy posiadający odpowiednie uprawnienia i doświadczenie do wykonywania prac geologicznych. Ze swojej strony zapewniamy terminową adaptację każdego zlecenia, miłą i kompetentną obsługę, fachowe doradztwo, a również konkurencyjne ceny. Szczegółowe wiadomości na naszej stronie internetowej.
http://www.geoprojekt.szczecin.pl
 
Więcej informacji o: GEOPROJEKT Roboty ziemne
hr
  przejdź na stronęMJT Drabiny warszawa

pagerank Dodano: 15 04 2013

MJT Drabiny warszawa
Poszukujesz solidnego, efektywnego dostawcy najwyższej jakości rusztowań, drabin, podnośników a także innego profesjonalnego asortymentu, zapraszamy do firmy MJT z Warszawy. To firma z doświadczeniem, w asortymencie której znajdziesz asortyment znanych i renomowanych firm, posiadający wszelkie atesty oraz spełniający normy bezpieczeństwa. MJT to dystrybutor rusztowań elewacyjnych, aluminiowych, warszawskich, rozmaitego rodzaju drabin, podnośników jezdnych i stacjonarnych, osobowych i towarowych. To również oferent podestów, profesjonalnych wciągarek, wind budowlanych oraz ogrodzeń przestawnych, pełnych, ażurowych, mieszanych bądź zaporowych. MJT zapewnia profesjonalne podejście i fachowe doradztwo. Szczegóły zamieszczono na stronie:
http://rusztowania-sprzedaz.pl/
 
Więcej informacji o: MJT Drabiny warszawa
hr
XHTML VALID CSS VALID