dodaj stronę
  przejdź na stronęPaw-el-Bud - przyłącza

pagerank Dodano: 23 04 2013

Paw-el-Bud - przyłącza
Już od lat przedsiębiorstwo Paw-el-bud świadczy wysokiej jakości usługi elektryczne klientom z województwa małopolskiego. Elektroinstalatorstwo, budowa sieci i pomiary elektryczne nie mają przed nami tajemnic. Dokładamy wszelkich starań, iżby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania i zapewnić wysoki standard usług oraz bezpieczeństwo. Cenimy czas klienta, w związku z tym stawiamy na terminowość realizacji zleceń. Uważnie dobieramy technikę i materiały, aby minimalizować koszty. Mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony naszej wykwalifikowanej kadry. Zapraszamy zainteresowane osoby do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się wszelkie informacje: www.elektryk-instalacje.com.pl
http://www.elektryk-instalacje.com.pl
 
Więcej informacji o: Paw-el-Bud - przyłącza
hr
  przejdź na stronę Mluksus - dachy, gonty bitumiczne

pagerank Dodano: 24 04 2013

 Mluksus - dachy, gonty bitumiczne
Firma Mluksus oferuje blachodachówkę, gonty dachowe oraz blachy szwedzkie i papę termozgrzewalną. Posiadamy w swojej ofercie również okna dachowe, rynny czy blachy płaskie. Kompleksowo wykonujemy pokrycia dachowe wraz z montażem orynnowania. Nasz teren działania obejmuje takie miasta jak Łódź, Częstochowa czy Bełchatów.
http://www.mluksus.pl/
 
Więcej informacji o: Mluksus - dachy, gonty bitumiczne
hr
  przejdź na stronęPolistyren ekstrudowany XPS Synthos

pagerank Dodano: 29 04 2013

Polistyren ekstrudowany XPS Synthos
Głównym przedmiotem działalności firmy Styronet jest sprzedaż materiałów izolacyjnych takich jak polistyren ekstrudowany XPS Synthos. Specjalizujemy się w sprzedaży styropianu ekstrudowanego XPS firmy Synthos na terenie Małopolski i Śląska. Spośród konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, w większości zamówień bezpłatny transport oraz pomoc przy rozładunku. Realizujemy zamówienia także na indywidualne zamówienie klienta. Płyty styropianu ekstrudowanego Synthos XPS dzięki swojej specyficznej budowie wewnętrznej charakteryzują się wysoką wytrzymałością na ściskanie, szczególnie nadając się do izolacji termicznej podłóg, dachów i fundamentów. Firma w swojej ofercie ma cztery grupy płyt XPS o nazwie: XPS 25, XPS 30, XPS 50, XPS 70. Do izolacji podłóg poddanych dużym obciążeniom, takich jak garaże dla ciężkiego sprzętu, magazyny itd. zaleca się stosowanie płyt XPS 50 i XPS 70. Doskonała wytrzymałość mechaniczna, odporność na zamarzanie i odmarzanie oraz znikoma nasiąkliwość, powodują, iż znajdują one zastosowanie również przy budowie dróg, mostów, szlaków kolejowych i lotnisk. Ponadto izolacja obwodowa wykorzystująca Synthos XPS izoluje termicznie budynek od zewnątrz, bezpośrednio pod poziomem gruntu oraz dodatkowo zabezpiecza warstwę izolacji przeciwwodnej przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zapraszamy klientów indywidualnych jak i firmy budowlane do odwiedzenia naszego sklepu firmowego w Oświęcimiu przy ul. Chemików 1 Budynek H39, nieopodal fabryk producentów styropianu Austrotherm, Genderka oraz Synthos, gdzie doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Państwa polistyrenu ekstrudowanego XPS. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 8-16 oraz w soboty i niedziele pod numerem telefonu komórkowego 601-841-285. Zapraszamy i zachęcamy do zakupów w hurtowni styropianu i polistyrenu ekstrudowanego XPS Styronet w Oświęcimiu.
http://styronet.pl
 
Więcej informacji o: Polistyren ekstrudowany XPS Synthos
hr
  przejdź na stronęOKNA WIMAROL okna PCV

pagerank Dodano: 29 04 2013

OKNA WIMAROL okna PCV
Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne oraz firmy do skorzystania z oferty tej firmy. Jesteśmy firmą Okna Wimarol z Wrocławia. Od 1997 roku trudnimy się produkcją oraz montażem stolarki okiennej i drzwiowej. Posiadamy w ofercie duży wybór okien, drzwi, rolet zewnętrznych a także ogrodów zimowych. Nasze towary wykonujemy z tworzyw sztucznych oraz z aluminium. Posiadamy długoletnie doświadczenie w tej sferze, doskonale przygotowana kadrę pracowniczą oraz nowoczesny park maszynowy. Tak bogate zaplecze pozwala nam zapewniać klientom towary najlepszej jakości, bardzo dobrze wykonane oraz niezawodne. Nasza działalność uhonorowana została wieloma nagrodami oraz wyróżnieniami. Po szczegóły zapraszamy do nas oraz na tę stronę internetową:
http://www.oknawimarol.pl/
 
Więcej informacji o: OKNA WIMAROL okna PCV
hr
XHTML VALID CSS VALID