dodaj stronę
  przejdź na stronęConform - wyroby przemysłowe

pagerank Dodano: 17 05 2013

Conform - wyroby przemysłowe
Firma Conform z Dobrej zajmuje się wykonywaniem posadzek betonowych i dystrybucją włókien polipropylenowych Texa- Fib do zbrojenia betonu. Dzięki użyciu włókien polipropylenowych w tradycyjnych rozmiarach bądź nanowymiarowych, beton staje się znacznie bardziej wytrzymały. Zbrojenie takie pozwala na uniknięcie powstawania rys skurczowych w nawierzchni betonu, a jednocześnie czyni ją w rozległym stopniu mrozoodporną oraz nienasiąkliwą. Nawierzchnie uzbrojone poprzez dodanie włókien polipropylenowych do mieszanki są odporniejsze na warunki atmosferyczne i mniej podatne na uszkodzenia wynikające z rozkruszania lub rozciągania przy zginaniu. Dzięki temu świetnie sprawdzają się jako nawierzchnie przemysłowe czy mostowe, używane są także przy budowie autostrad i obiektów hydrotechnicznych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.
http://www.conform.com.pl
 
Więcej informacji o: Conform - wyroby przemysłowe
hr
  przejdź na stronęSolary- Kolektory słoneczne

pagerank Dodano: 22 05 2013

Solary- Kolektory słoneczne
Ravisson od początku swojej działalności pomaga klientom w znalezieniu finansowania inwestycji. Dzisiaj dzięki dopłatom z Narodowego Funduszu Środowiska i Gospodarki wodnej Twoja inwestycja może być o wiele tańsza. Zadzwoń (71)716-47-07. Jesteśmy liderem w branży odnawialnych źródeł energii. Dla naszych klientów wykonaliśmy ponad 2000 instalacji związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii na terenie Polski, Niemiec i Słowacji.
http://www.ravisson.com
 
Więcej informacji o: Solary- Kolektory słoneczne
hr
  przejdź na stronęBet-Trans - usługi przemysłowe

pagerank Dodano: 23 05 2013

Bet-Trans - usługi przemysłowe
Zachęcamy do zainteresowania się z przedsiębiorstwem BET-TRANS. Firma ta znajduje się w Siedlcach i jest największym w okolicy dostawcą i fabrykantem betonu oraz wyrobów betonowych. Pomożemy przy każdej budowie, dostarczając beton dostosowany do charakteru inwestycji- od hydrotechnicznego i mrozoodpornego po zwykły beton konstrukcyjny. W naszej ofercie odnajdziecie także Państwo płyty chodnikowe i kratownice do utwardzania parkingów. Ponieważ Posiadamy największą w okolicy flotę, bez problemu dostarczymy każde zlecenie na czas. Możemy także dowieźć żwir i piasek, w zależności od potrzeb o zróżnicowanej gramaturze i w każdych wielkościach. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na temat proponowanych przez nas produktów.
http://www.bet-trans.siedlce.pl
 
Więcej informacji o: Bet-Trans - usługi przemysłowe
hr
  przejdź na stronęTermowizja Bydgoszcz

pagerank Dodano: 23 05 2013

Termowizja Bydgoszcz
Termowizja Bydgoszcz, tel. 666-261-895 Oferta usług kamerą termowizyjną w Bydgoszczy. Lokalizujemy miejsca ucieczki ciepła z obiektów budowlanych, wskazujemy mostki termiczne, sprawdzamy szczelność osadzenia stolarki budowlanej. Szukamy miejsc uszkodzenia ogrzewania podłogowego. Termowizja w weterynarii. Pomiary rozdzielni elektrycznych, szafek rozdzielczych. Raporty termowizyjne, przeglądy budynków, hal, mieszkań i lokali.
http://www.4spec.pl
 
Więcej informacji o: Termowizja Bydgoszcz
hr
XHTML VALID CSS VALID