dodaj stronę
  przejdź na stronęWentylacja mechaniczna

pagerank Dodano: 25 05 2013

Wentylacja mechaniczna
Jesteś uczulony na pyłki i roztocza? Chcesz umożliwić nieprzerwany dostęp czystego powietrza do swojego mieszkania? Pragniesz zapewnić swojej rodzinie jak najlepsze warunki lokalowe? Jeśliby tak, to koniecznie wpadnij www.rekuperacja-inventer.pl i dowiedz się, czym jest rekuperacja. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu Twoje mieszkanie napełni się czystym powietrzem, bez konieczności straty ciepła. Za wszystko odpowiedzialna jest najlepszej jakości wentylacja mechaniczna! Skorzystaj z tego projektu już dzisiaj i zapoznaj się z dokładną propozycją rekuperatorów InVENTer.
http://rekuperacja-inventer.pl/
 
Więcej informacji o: Wentylacja mechaniczna
hr
  przejdź na stronęCONTRACTOR SP. Z O. O. zaprawy cementowe

pagerank Dodano: 29 05 2013

CONTRACTOR SP. Z O. O. zaprawy cementowe
Prezentujemy Państwu bogatą ofertę spółki Contractor, której obszar działalności to obszar Małopolski i Śląska. Istniejemy już od 1991 roku. Prowadzimy dziewięć zakładów produkcyjnych, w tym nasz zakład w: Czernichowie, Dębnie, Tarnowie, Chrzanowie, Oświęcimiu, Tychach i w Katowicach. Realizujemy zlecenia na wykonanie współczesnych konstrukcji stalowych i na dostarczenie wysokiej jakości betonu. Zakład produkcji masy betonowej, mieszczący się w Krakowie proponuje beton: zwykły, ciężki, lekki oraz beton specjalny. Co więcej zakupić można także u nas zaprawy cementowe oraz mieszanki stabilizacyjne. Zakupiony wyrób betonowy dostarczamy profesjonalnymi betonowozami. Obrabiamy również metal, takie usługi wykonuje Zakład obróbki metali w Czernichowie niedaleko Krakowa. Zachęcamy do odwiedzin naszej witryny.
http://www.contractor.com.pl
 
Więcej informacji o: CONTRACTOR SP. Z O. O. zaprawy cementowe
hr
  przejdź na stronęEuromold - akcesoria energetyczne

pagerank Dodano: 18 06 2013

Euromold - akcesoria energetyczne
Pracownicy firmy Nexans Power Accessories odpowiedzialni za markę EUROMOLD to doświadczeni fachowcy, wykonywujący swoje obowiązki bardzo obowiązkowo oraz rzetelnie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się jednostką, jaka specjalizuje się w rozlegle pojętej produkcji osprzętu kablowego średnich napięć. W skład naszej oferty wchodzą następujące produkty: głowice konektorowe, wnętrzowe i napowietrzne, sprzęt do obróbki metali oraz mufy kablowe. Ciągle poszerzamy gamę produktów. Nasze przedsiębiorstwo jest kontynuacją 40-letniej tradycji badań oraz rozwoju osprzętu i od tego czasu wprowadziło na polski i światowy rynek miliony produktów. Każdy nasz wyrób posiada certyfikat jakości ISO! Gwarantujemy Państwu również fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich artykułów. Zapraszamy Państwa na stronę internetową.
http://euromold.pl
 
Więcej informacji o: Euromold - akcesoria energetyczne
hr
  przejdź na stronęBadanie gruntu

pagerank Dodano: 19 06 2013

Badanie gruntu
Nasza firma działa w branży budowlanej od kilku lat. Specjalizujemy się głównie w badaniach gruntu na potrzeby budowania domów jednorodzinnych. Oprócz tego, przeprowadzamy szereg usług o charakterze geotechnicznym oraz geologicznym w tym m.in. wiercenia geologiczne zarówno ręczne, jak i maszynowe, sondowanie gruntów sondami dynamicznymi, czy też świadczymy usługi konsultacji geotechnicznych. W celu fachowego przeprowadzenia powierzonych prac dysponujemy profesjonalnym sprzętem budowlanym. Jeśli chcesz prawidłowo posadowić obiekt budowlany zdecyduj się na zbadanie właściwości geotechnicznych posiadanego gruntu.
http://www.grunt-test.pl/
 
Więcej informacji o: Badanie gruntu
hr
XHTML VALID CSS VALID