dodaj stronę
  przejdź na stronęGeoPartner - pomiary i obliczenia

pagerank Dodano: 19 07 2013

GeoPartner - pomiary i obliczenia
Posiadająca swoją siedzibę w Gdańsku działalność Geopartner zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Zajmujemy się geodezją inżynieryjną, katastrem, opracowaniami numerycznymi, sprzedażą oraz wdrażaniem oprogramowań oraz szkoleniami. Nasze usługi to: wdrażanie wielofunkcyjnych systemów do prowadzenia EGiB: EWID2000, TurboEWID, budowa i obsługa numerycznych baz danych EGBiL, tworzenie opracowań i modeli 3D (NMT), zakładanie i unowocześnienie szczegółowych osnów sytuacyjnych oraz wysokościowych, podziały, rozgraniczenia i wznawianie granic nieruchomości i inne. Zatwierdzeniem naszej niezawodności są rekomendacje, które wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy tylko wykwalifikowanych i solidnych specjalistów a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.
http://www.geopartner.gda.pl
 
Więcej informacji o: GeoPartner - pomiary i obliczenia
hr
  przejdź na stronęTanie Przeprowadzki

pagerank Dodano: 23 07 2013

Tanie Przeprowadzki
Przeprowadzki, usługi transportowe Kielce, Końskie Starachowice Skarżysko Kamienna , Morawica, Pińczów, województwo świętokrzyskie, Polska tanio i profesjonalnie poleca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAKUWIK" Bielawski Jarosław. W ofercie: przeprowadzki domów, biur, szkół, bibliotek, sklepów, magazynów, instytucji i innych firm, przewóz mebli, sprzętu AGD i RTV, bankomatów, kas pancernych, sejfów, automatów do gier, pianin, fortepianów, zaopatrzenia, maszyn, urządzeń, materiałów budowlanych, dostawa towaru do klienta, wynajem samochodu wraz z kierowcą itp. Dla nas nie straszne żadne zlecenie. Przewieziemy i przeprowadzimy tanio, szybko, terminowo i solidnie. Jesteśmy najtańsi i najsolidniejsi w województwie świętokrzyskim. Zawsze jesteśmy u klienta na czas. Z nami można negocjować koszty przeprowadzek i usług transportowych. Zapraszamy do współpracy.
http://www.jakuwik.pl
 
Więcej informacji o: Tanie Przeprowadzki
hr
  przejdź na stronęKorab - rozbiórki

pagerank Dodano: 31 07 2013

Korab - rozbiórki
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Przedsiębiorstwa Techniczno - Usługowego Korab. Specjalizujemy się w branży wyburzeń. Prowadzimy mechaniczne rozbiórki przewodzone w obiektach czynnych. Wykonujemy rozbiórkę oraz fragmentowanie na złom wsadowy konstrukcji stalowych. Dodatkowo utylizujemy materiały zawierające azbest. Mamy koparki, kruszarkę szczękową, ładowarkę, szczęki kruszące, piłę linową, wiertnicę diamentową i hydrauliczny młot udarowy. Gwarantujemy solidne wsparcie profesjonalistów, a także bardzo szybką realizację powierzanych zadań. Dodatkowo liczyć mogą Państwo na atrakcyjną propozycję oraz indywidualne podejście do konkretnego zamówienia, co pozwala dopasować propozycję do konkretnych potrzeb oraz możliwości. Osoby zainteresowane szczegółowymi wiadomościami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę.
http://korab.pl
 
Więcej informacji o: Korab - rozbiórki
hr
  przejdź na stronęSprzedaż koparek jcb

pagerank Dodano: 07 08 2013

Sprzedaż koparek jcb
Firma Seve zajmuje się sprzedażą i wynajmem lekkiego oraz ciężkiego sprzętu budowlanego. Niedawno zmieniliśmy swoją siedzibę i teraz firma mieści się w Niepołomicach na ulicy Płaszowska 11. W naszym asortymencie znajdziecie między innymi: Ciężki sprzęt budowlany: Mini / Midi koparki, Koparki gąsienicowe, Wozidła, Młoty wyburzeniowe, Wiertnice hydrauliczne, Ładowarki teleskopowe, Ładowarki kołowe, Koparko-ładowarki, Koparki kołowe, Walce, Traktory Lekki sprzęt budowlany: Walce do wykopów, Buławy wibracyjne pneumatyczne, Zacieraczki, Zagęszczarki płytowe, Ubijaki, Przecinarki, Listwy wibracyjne, Walce prowadzone Koparki używane i nowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych maszyn budowlanych.
http://www.koparki24.com
 
Więcej informacji o: Sprzedaż koparek jcb
hr
XHTML VALID CSS VALID