dodaj stronę
  przejdź na stronęStępol Police roboty ziemne szczecin

pagerank Dodano: 23 08 2013

Stępol Police roboty ziemne szczecin
Zakład Usług Wielobranżowych STĘPOL to firma z 25-letnim doświadczeniem, jaka posiada siedzibę w Policach, niedaleko Szczecina. Zajmuje się ona okazałym szeregiem usług, realizowanych sprawnie i kompleksowo. Wśród oferty mieszczą się wszelkie prace ziemne, asenizacja, wyburzanie, wywóz gruzu, drobne usługi transportowe. To firma, jaka przez wiele lat działalności wykonała wielką ilość realizacji, na zlecenie firm, instytucji a także klientów indywidualnych. Prezentowana firma posiada nowoczesny sprzęt a także kadrę wykwalifikowanych pracowników. Należy dodatkowo zaznaczyć, iż STĘPOL to firma specjalistyczna, fachowo i rzetelnie wykonująca powierzone jej realizacje. Zapraszamy po szczegóły na stronę:
http://www.stepol-pracesprzetowe.pl/
 
Więcej informacji o: Stępol Police roboty ziemne szczecin
hr
  przejdź na stronęSaturn PHU badania geologiczne śląsk

pagerank Dodano: 26 08 2013

Saturn PHU badania geologiczne śląsk
Propozycja, jaką udało nam się stworzyć przez lata pracy wycelowana jest przede wszystkim do Klientów, którzy posiadają własne jednostki budowlane, ale także do wielkich deweloperów. P.H.U. Saturn to jednostka, która dzięki wieloletniemu przeżyciu i fachowcach, którzy dla nas pracują może świadczyć swoje usługi na każdym terenie. Prace hydrologiczne urzeczywistniane są przy użyciu najważniejszej jakości sprzętu. Stale poszerzamy nasz zakres usług, dzięki czemu możemy dochodzić do coraz to nowych Klientów. To zapewnia nam wielofunkcyjny rozwój. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą pełną propozycją, a także obejrzenie dostępnej galerii zdjęć, na naszej stronie internetowej:
http://www.geosaturn.pl
 
Więcej informacji o: Saturn PHU badania geologiczne śląsk
hr
  przejdź na stronęPROMIAST Sp. z o.o. Biuro projektów czeladź

pagerank Dodano: 28 08 2013

PROMIAST Sp. z o.o. Biuro projektów czeladź
PROMIAST Sp. z o.o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego specjalizuje się w opracowywaniu wszechstronnych pomysłów dla budownictwa lokalowego, plenarnego a także towarzyszącego. Firma PROMIAST Sp. z o.o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego jest obecna na rynku usług inżynieryjnych już od 1989 roku. Przez tak długi czas działalności na rynku otrzymaliśmy wielkie doświadczenie i dzisiaj jesteśmy niezwykle wysoko na rynku usług planistycznych. Nasza obecna kondycja, to wynik solidnej pracy naszego wysoko wykwalifikowanego teamu inżynierów i architektów i szacunek naszych Klientów. Zapraszamy osoby zainteresowane na naszą witrynę po szczegóły współpracy.
http://www.projekty-promiast.pl
 
Więcej informacji o: PROMIAST Sp. z o.o. Biuro projektów czeladź
hr
  przejdź na stronęAquamor Prace nurkowe

pagerank Dodano: 30 08 2013

Aquamor Prace nurkowe
Budowa ujęć wodnych lub betonowanie pod wodą a także umacnianie dna to niektóre z zasadniczych elementów wszechstronnej propozycji usług świadczonych przez Przedsiębiorstwo Robót Podwodnych AQUAMOR z Gdańska. Wyedukowani i wprawieni profesjonaliści efektywnie i solidnie przeprowadzają każde powierzone zadanie, wspaniale orientując się w warunkach bezpieczeństwa oraz prawach fizyki rządzących pod powierzchnią wody. Gdańskim nurkom nieobce jest także robienie podsypek tłuczniowych czy też instalowanie pionowych podnośników statków. Cała propozycja produktów i usług oferowanych przez AQUAMOR wraz z indeksem orientacyjnych realizacji osiągalne są na stronie internetowej.
http://www.pracepodwodnegdansk.pl
 
Więcej informacji o: Aquamor Prace nurkowe
hr
XHTML VALID CSS VALID