dodaj stronę
  przejdź na stronęWindy - Colorex-Lift Sp z o.o.

pagerank Dodano: 03 01 2014

Windy - Colorex-Lift Sp z o.o.
Colorex Lift jest to producent oraz projektant własnej marki dźwigów. W swojej ofercie posiada windy nie tylko osobowe, ale również specjalistyczne (np. do szpitali lub transportu samochodów), towarowe (m.in. małe - gastronomiczne), schody i chodniki ruchome oraz platformy dla niepełnosprawnych. Nasi specjaliści są w stanie dopasować dźwigi do indywidualnych potrzeb oraz warunków Klienta. Każdy projekt jest możliwy do poddania modernizacji w wielu elementach. Co więcej, dostosowany może zostać także ich wygląd, tak aby windy nie burzyły równowagi estetycznej miejsc, w których się znajdą. Nowatorskie rozwiązania, implikują połączenie wysokiej jakości tworzywa, oryginalnego designu oraz atrakcyjnych cen. Ponadto, windy i platformy cechuje niskie zużycie energii elektrycznej oraz wysoka sprawność, dzięki zastosowaniu najnowszej generacji bezreduktorowych napędów sterowanych falownikiem.
http://www.colorex-lift.pl
 
Więcej informacji o: Windy - Colorex-Lift Sp z o.o.
hr
  przejdź na stronęSystem dachowy Owens Corning

pagerank Dodano: 04 02 2014

System dachowy Owens Corning
Firma Owens Corning powstała w 1938 roku. Aktualnie firma jest światowym liderem w dziedzinie systemów i materiałów budowlanych. Amerykańscy eksperci Owens Corning opracowali kompletny system dachowy, który zapewnia ochronę całego domu. W skład systemu dachowego Owens Corning, oprócz gontów bitumicznych, wchodzą gonty kalenicowe i koszowe, materiały wentylacyjne, oraz produkty do izolacji przeciw wodnej. Każdy z tych elementów pełni ważną rolę w funkcjonowaniu systemu dachowego.
http://www.owenscorning.pl
 
Więcej informacji o: System dachowy Owens Corning
hr
  przejdź na stronęschody metalowe

pagerank Dodano: 04 02 2014

schody metalowe
Schody są stałym elementem wyposażenia budynków. Dom wcale nie musi być piętrowy by został wyposażony w schody lub w pojedynczy schodek, wystarczy mała nierówność terenu i już można zauważyć te różnice, która w dodatku wymaga od nas aby dom wyposażyć w schody. Ludzie niezmiernie chętnie decydują się na to by swoje domy zaopatrzyć bardziej dekoracyjnie niż użytkowo w jeden lub dwa stopnie na zewnątrz budynku, które to schody najczęściej są wykonane z kamienia czy z specjalnie przerobionego betonu, bądź wyłożone płytkami.
http://www.schodystopnie.pl/
 
Więcej informacji o: schody metalowe
hr
  przejdź na stronęStolarka BP - okna,parapety,schody

pagerank Dodano: 17 02 2014

Stolarka BP - okna,parapety,schody
Oferta firmy Stolarka BP skierowana jest przede wszystkim do osób oraz firm zajmujących się remontowaniem zabytków, rekonstrukcjami zabytkowej stolarki okiennej i drzwiowej oraz zabytkowych schodów drewnianych. Wykonujemy drewniane okna, parapety, schody i drzwi z wiernym odwzorowaniem zabytkowych detali. Zabytkowe okna skrzynkowe, parapety i schody to nie jedyne produkty, jakich wykonywania się podejmujemy. Prowadzimy także produkcję nowoczesnych okien energooszczędnych, drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych o dowolnym wzorze oraz schodów wykonywanych z różnych gatunków drewna pochodzenia krajowego i egzotycznego. Dlaczego warto wybrać usługi oferowane przez naszą firmę? Wszystkie nasze okna, parapety, schody i drzwi są elementami starannie wykonanymi i zmontowanymi, wyprodukowanymi z wykorzystaniem drewna dobrego jakościowo, pochodzącego wyłącznie od zaufanych dostawców. Dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych wyrobów, oferując Państwu gwarancję na okres 2 lat. Nasze okna, parapety, schody i drzwi powstają w zakładzie stolarskim w Radzyminie pod Warszawą, gdzie znajduje się również biuro naszej firmy. Wykonane przez nas prace mogą Państwo obejrzeć w zakładce realizacje na naszej stronie www. Są tam fotografie naszych okien skrzynkowych, okien jednoramowych, drewnianych schodów, drzwi i bram. Zamieściliśmy również referencje od zadowolonych ze współpracy z nami naszych Klientów. Czekamy na telefony oraz maile od Państwa - z przyjemnością przygotujemy wycenę.
http://www.stolarkabp.pl
 
Więcej informacji o: Stolarka BP - okna,parapety,schody
hr
XHTML VALID CSS VALID