dodaj stronę
  przejdź na stronęRusztowanie aluminiowe

pagerank Dodano: 18 02 2014

Rusztowanie aluminiowe
Wieloletnie doświadczenie firmy Altrex-Lero pozwala na dobór odpowiedniego produktu do potrzeb klientów. Bogata oferta rusztowań przejezdnych, drabin aluminiowych, podestów roboczych oraz podwieszanych platform linowych. Nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie normy oraz obowiązujące przepisy. Gwarancja szybkiej realizacji zamówień.
http://www.altrex-lero.pl/produkty/rusztowania/rusztowania-aluminiowe/
 
Więcej informacji o: Rusztowanie aluminiowe
hr
  przejdź na stronęRusztowanie aluminiowe

pagerank Dodano: 18 02 2014

Rusztowanie aluminiowe
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży profesjonalnych rusztowań przejezdnych z możliwością rozbudowy do 14 metrów wysokości roboczej, drabiny do zastosowań w domu oraz przemyśle oraz rusztowań elewacyjnych idealnie sprawdzających się przy dużych powierzchniach. Duży stan magazynowy umożliwia nam wysyłkę w ciągu 48 godzin.
http://www.lero.com.pl/category/rusztowania-aluminiowe-jezdne
 
Więcej informacji o: Rusztowanie aluminiowe
hr
  przejdź na stronęHale pomorskie

pagerank Dodano: 03 03 2014

Hale pomorskie
W halach produkcyjnych często mamy do czynienia z występowaniem instalacji przemysłowych dla których trzeba w hali znaleźć miejsce (instalacja sprężonego powietrza, instalacje wody przemysłowej, odciągi dymowe itp.). Również wymagania przeciwpożarowe, z uwagi na ciągłą pracę ludzi w halach produkcyjnych mogą okazać się zagadnieniem dość rozbudowanym. Jeśli chodzi o hale przemysłowe, to w celu sprostania wymogom inwestorów i zapewnieniu wydajnej produkcji, tak szczególnie ważne jest przemyślane „obudowanie" technologii produkcji (wielokrotnie bardzo zaawansowanej i kosztownej) konstrukcją i pokryciem ścian i dachu wznoszonej hali. Oryginalne projekty, niezawodna, lekka konstrukcja oraz sprawna budowa hal logistycznych sprawiły, że Klienci chętnie się tym interesują. Solidny i sprawdzony wykonawca, powinien oferować usługi obejmują projektowanie, proces wykonawczy i dostawę lekkich konstrukcji stalowych, w tym między innymi hal logistycznych, dla Inwestorów na terenie całej Polski. Konstrukcja obejmuje komplet ram blachownicowych o zmiennej wysokości środnika oraz niezbędne usztywnienia wiatrowe ze skrzyżowanych prętów lub stężenia portalowe. Stalowe ramy nośne budynku są wykonane ze spawanych elementów o pełnych przekrojach, których wymiary są odpowiednio dobrane na podstawie obliczeń statycznych. Konstrukcja nośna wykonana jest ze stali czyszczonej, pokrytej warstwą antykorozyjną, w określonym kolorze. Wszystkie połączenia montażowe wykonane są za pomocą śrub ze stali o wysokiej wytrzymałości.
http://www.rosmont.pl
 
Więcej informacji o: Hale pomorskie
hr
  przejdź na stronęSchody drewniane Drevia

pagerank Dodano: 28 03 2014

Schody drewniane Drevia
Schody drewniane z dębu i jesionu. Lite drewno najwyższej jakości z Hajnówki. W ofercie schody na beton i samonośne. Zabiegowe i proste. Schody składają się ze stopni, podstopni i podestów. Schody zabiegowe i podesty wycinamy na postawie przesłanych przez Państwa szablonów. Nasza firma znajduje się w Hajnówce Prowadzimy sklep internetowy. Wysyłamy schody do klientów w całej Polsce.
http://www.drevia.pl
 
Więcej informacji o: Schody drewniane Drevia
hr
XHTML VALID CSS VALID