dodaj stronę
  przejdź na stronęFirma budowlana sulejówek

pagerank Dodano: 06 05 2014

Firma budowlana sulejówek
MARKA BUD jest firmą, która na rynku istnieje już od ponad 10 lat. Specjalizuje się przede wszystkim w budowie domów jednorodzinnych oraz większych obiektów użyteczności publicznej. MARKA posiada odpowiednie kwalifikacje, które pozwalają na kompleksowe prowadzenie prac budowlanych. Jakość wykonywanych usług spotyka się z ogromnym zadowoleniem klientów - tym bardziej, że zrealizowanych zostało już kilkadziesiąt projektów budowlanych.
http://www.markabud.pl/
 
Więcej informacji o: Firma budowlana sulejówek
hr
  przejdź na stronęDomy szkieletowe

pagerank Dodano: 12 05 2014

Domy szkieletowe
Drewno to materiał budowlany znany od wieków. W AltBud cenimy jego właściwości, dlatego specjalizujemy się w budowie domów z drewna. Wykonujemy domy kanadyjskie, domy letniskowe, domy mieszkalne (zarówno jedno, jak i wielorodzinne) oraz inne obiekty użytkowe. Wraz z doświadczonymi biurami projektowymi przygotowaliśmy szeroką ofertę gotowych projektów, które są dostępne w dwóch wariantach cenowych zależnych od stanu wykończenia – w stanie surowym zamknięty lub w stanie pod klucz. Na specjalne życzenie klienta, adaptujemy jego indywidualne pomysły zgodnie z technologią szkieletową.
http://www.altbud-domy.pl
 
Więcej informacji o: Domy szkieletowe
hr
  przejdź na stronęSpalinowe rębaki do drewna Bernardo

pagerank Dodano: 05 08 2014

Spalinowe rębaki do drewna Bernardo
W naszym sklepie internetowym luparka.com.pl znajdą Państwo masywne spalinowe rębaki do drewna idealnie nadające się do rozdrabiania pni drzew (do 20 cm średnicy) i gałęzi. Oprócz znakomitych austriackich rębaków, w naszym sklepie znajdą Państwo także łuparki do drewna w dwóch typach pracy: pionowym i poziomym. Nasze łupiarki charakteryzują się stabilną i solidną konstrukcją. Dwu letnia gwarancja i bezpieczeństwo pracy, to argumenty które zachęcają zawsze do zakupu naszym maszyn do drewna. Aktualnie w promocji mamy znakomite rozłupywarki Bernardo.
http://www.luparka.com.pl
 
Więcej informacji o: Spalinowe rębaki do drewna Bernardo
hr
  przejdź na stronęSzamba betonowe

pagerank Dodano: 10 08 2014

Szamba betonowe
Namawiamy do odwiedzin na witrynie spółki Euro-BET - zajmujemy się produkcją zbiorników betonowych na szamba, deszczówkę i gnojowicę a w podobny sposób wodę spożywczą. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski. Nasza firma przywiązuje niesłychanie dużą istotność do wysokiej jakości oraz zadowolenia Klienta. Więc nasze zbiorniki z betonu mają już gotowe otwory na rury ściekowe oraz dodatkowo na wszystko dajemy pięć lat zapewnień na piśmie.
http://szambabetonowe.pro
 
Więcej informacji o: Szamba betonowe
hr
XHTML VALID CSS VALID