dodaj stronę
  przejdź na stronęBrukarstwo - Kraków - MK Bruk

pagerank Dodano: 06 10 2014

Brukarstwo - Kraków - MK Bruk
MK BRUK jest firmą specjalizującą się w obrębie prac brukarskich, sprzedaży kostki brukowej jak też przewozu budulców ziarnistych. Na naszym rynku działamy już od 2002 roku, więc nasze ponad 10-letnie doświadczenie pozwala nam na przyjęcie nawet najtrudniejszych oraz bardzo nietypowych projektów. Nasze dokonania poparte są wieloma referencjami od usatysfakcjonowanych konsumentów. Skorzystanie z usług naszej firmy przynosi zapewnienie najlepszej postaci aranżacji. Firma MK Bruk daje swoim kontrahentom najlepsze rozwiązania w sferze wkładania kostki brukowej. Na zrealizowane przez MK Bruk nawierzchnie dajemy 3-letnia gwarancję. Używana przez nas kostka brukowa dostarczana jest przez renomowanych producentów i jest pokryciem najwyższej postaci. Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź przykładowe aranżacje naszych prac. Zachęcamy do kontaktu!
http://www.mk-bruk.pl
 
Więcej informacji o: Brukarstwo - Kraków - MK Bruk
hr
  przejdź na stronęTermowizja

pagerank Dodano: 14 10 2014

Termowizja
Termowizja jest coraz częściej wykorzystywana w budownictwie. Dzięki niej możliwa jest ocena właściwej termoizolacji budynku. Wykorzystywanie tej metody pozawala na szybką, skuteczną i bezproblemową diagnostykę naszego domu. Używa się jej także w innych dziedzinach życia np. w energetyce, przemyśle czy weterynarii.
http://www.termoeco.pl/
 
Więcej informacji o: Termowizja
hr
  przejdź na stronęSerwis maszyn budowlanych

pagerank Dodano: 16 03 2015

Serwis maszyn budowlanych
HS-HYDROSPRZĘT to firma, która posiada ponad 20 letnie doświadczenie w remontowaniu oraz serwisowaniu maszyn budowlanych. Siedziba znajduje się w województwie zachodniopomorskim w Dębnie. Od 1996 roku stale rozwijają swoją wiedzę i wzbogacają ofertę. Firma w 2013 roku uzyskała tytuł Rzetelnej Firmy – dzięki profesjonalnemu podejściu, elastyczności oraz terminowości wywiązywania się z powierzonych zadań.
http://hydrosprzet.com.pl/
 
Więcej informacji o: Serwis maszyn budowlanych
hr
  przejdź na stronęJar Minikoparki Wrocław

pagerank Dodano: 08 04 2015

Jar Minikoparki Wrocław
Jeżeli potrzebna jest Państwu porządna minikoparka, ale nie możecie znaleźć żadnej interesującej oferty w rozsądnej cenie to koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszej firmy na stronie www.jar-miniladowarki.pl. Od wielu lat oferujemy kompleksowe usługi minikoparką w bardzo konkurencyjnych cenach. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy często do nas wracają, aby po raz kolejny skorzystać z naszych usług. Nasza oferta dedykowana jest zarówno firmom jak i klientom indywidualnym. Najlepsza miniładowarka we Wrocławiu tylko u Nas.
http://www.jar-miniladowarki.pl/
 
Więcej informacji o: Jar Minikoparki Wrocław
hr
XHTML VALID CSS VALID