dodaj stronę
  przejdź na stronęKruszenie i wyburzenia

pagerank Dodano: 14 09 2015

Kruszenie i wyburzenia
AD-PAZ jest firmą, która od 1999 roku zajmuje się specjalistycznym wykonywaniem usług kruszenia materiałów twardych oraz średniotwardych: gruzu, betonu, żelbetu, surowców skalnych, rozbiórkowej masy asfaltowej oraz innych. Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, który pozwala nam również na recykling betonu. Zapewnia on wydajną i całkowicie bezpieczną pracę. Ponadto nasza firma wykonuję pracę związane z rozbiórką oraz wyburzeniami obiektów budowlanych.
http://www.adpaz.pl/
 
Więcej informacji o: Kruszenie i wyburzenia
hr
  przejdź na stronęZona Sort

pagerank Dodano: 15 03 2016

Zona Sort
Zona Sort to licencjonowana firma zajmująca się ociepleniami i termoizolacją budynków metodą wdmuchiwania granulatu celuozy. Zajmujemy się wykonywaniem docieplenia budynków różnej konstrukcji oraz przeznaczeniu. Swoje usługi kierujemy do właścicieli budynków mieszkalnych, usługowych, obiektów magazynowych oraz gospodarczych. Nasze prace wykonujemy z najwyższą starannością i gwarantujemy najwyższą jakość wykonania. Swoje usługi świadczymy na rynku krajowym, jak i zagranicznym.
http://zonasort.pl/
 
Więcej informacji o: Zona Sort
hr
  przejdź na stronęFirma remontowa - Warszawa

pagerank Dodano: 23 03 2016

Firma remontowa - Warszawa
Complete Home to firma remontowa, która zadba nie tylko o wykonanie prac w terminie, ale także na wysokim poziomie. Jeżeli poszukują Państwo firmy, która przykłada bardzo dużą wagę do detali to Complete Home jest idealnym rozwiązaniem dla Państwa. Firma ta zatrudnia wielu fachowców z różnych dziedzin branży budowlanej. Każdy z fachowców jest wyposażony w profesjonalny sprzęt do pracy, a całość nadzorowana jest przez kierownika budowy lub remontu. Jeżeli zainteresowała Państwa oferta firmy to serdecznie zapraszamy na stronę www, gdzie znajdują się nie tylko szczegóły działania firmy, ale także galeria, w której znajdą Państwo dziesiątki wykonanych realizacji.
http://completehome.pl
 
Więcej informacji o: Firma remontowa - Warszawa
hr
  przejdź na stronęUsługi brukarskie

pagerank Dodano: 15 06 2016

Usługi brukarskie
Firma YANNKO ma 26 letnie doświadczenie w świadczeniu usług brukarskich. Działamy na terenie województwa małopolskiego i zajmujemy się realizacją zleceń zarówno od osób prywatnych, jak i firm. Do każdego zlecenia podchodzimy z równie dużym zaangażowaniem – bez względu na powierzchnię, która ma zostać wybrukowana. Swoje usługi wykonujemy na terenie Krakowa oraz w najbliższych okolicach. Dysponujemy fachową kadrą i nowoczesnym sprzętem, który pozwala na szybkie i kompleksowe realizowanie prac i powierzonych nam zadań od samego początku, aż do końca.
http://yannko.eu/
 
Więcej informacji o: Usługi brukarskie
hr
XHTML VALID CSS VALID