dodaj stronę
  przejdź na stronęKostka brukowa

pagerank Dodano: 07 02 2009

Kostka brukowa
Firma nasza powstała w 1992 roku. Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Oferujemy asortyment najwyższej jakości renomowanych producentów krajowych i zagranicznych w bardzo atrakcyjnych cenach na każdą kieszeń. Posiadamy w swojej ofercie ponad 6000 różnego rodzaju asortymentów budowlanych. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie budowy od fundamentu po dach. Zapewniamy dostawę towaru na plac budowy.
http://www.sledziewscy.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOsuszanie, izolacje

pagerank Dodano: 10 02 2009

Osuszanie, izolacje
Nasza firma zajmuje się wykrywaniem przecieków z centymetrową dokładnością oraz monitorowaniem stanu izolacji na dachach. Oferujemy izolacje, hydroizolacje, osuszanie budynków. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczną aparaturę pomiarową i stosujemy nowoczesne technologie hydroizolacji. Jako wykonawcy mamy za sobą szereg udanych realizacji ,dysponujemy autoryzacjami uznanych producentów chemii budowlanej.
http://www.aqua-tech.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęFrezy ślimakowe modułowe Matryce Noże tokarskie

pagerank Dodano: 05 03 2009

Frezy ślimakowe modułowe Matryce Noże tokarskie
Firma Mikronar wykonuje i regeneruje narzędzia precyzyjne. Stały wysoki poziom naszych działań wykształcił w naszej działalności narzędzia profesjonalnej obsługi klienta. Oferuje bowiem sprzęt, który tylko takich rozwiązań się trzyma. Proponujemy: przeciągacze, radełka i wykrojniki. Tyle w skrócie, reszta u nas.
http://www.mikronar.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęHale namiotowe, szatnie i garderoby

pagerank Dodano: 11 03 2009

Hale namiotowe, szatnie i garderoby
Firma Setter specjalizuje się w branży budownictwa i lekkiej architektury namiotowej. Zajmuje się wypożyczaniem, produkcją i sprzedażą hal, pawilonów namiotowych, szatni, garderob. Oferujemy hale magazynowe o lekkich aluminiowych konstrukcjach. Zaspokajamy potrzeby także najbardziej wymagających Klientów.
http://www.setter.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID