dodaj stronę
  przejdź na stronęWkłady kominowe

pagerank Dodano: 06 02 2009

Wkłady kominowe
Sklep internetowy zajmujący się handlem systemami kominowymi oraz innymi elementami instalacji kominowych. Nasza firma od wielu lat dostarcza Państwu wysokiej jakości kominy, systemy kominowe oraz wkłady kominowe, zebrane doświadczenie pozwala nam na dopasowanie oferty do Państwa potrzeb. Zapraszamy na naszą firmową stronę.
http://www.e-kominy.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęKostka brukowa

pagerank Dodano: 07 02 2009

Kostka brukowa
Firma nasza powstała w 1992 roku. Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Oferujemy asortyment najwyższej jakości renomowanych producentów krajowych i zagranicznych w bardzo atrakcyjnych cenach na każdą kieszeń. Posiadamy w swojej ofercie ponad 6000 różnego rodzaju asortymentów budowlanych. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie budowy od fundamentu po dach. Zapewniamy dostawę towaru na plac budowy.
http://www.sledziewscy.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOsuszanie, izolacje

pagerank Dodano: 10 02 2009

Osuszanie, izolacje
Nasza firma zajmuje się wykrywaniem przecieków z centymetrową dokładnością oraz monitorowaniem stanu izolacji na dachach. Oferujemy izolacje, hydroizolacje, osuszanie budynków. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczną aparaturę pomiarową i stosujemy nowoczesne technologie hydroizolacji. Jako wykonawcy mamy za sobą szereg udanych realizacji ,dysponujemy autoryzacjami uznanych producentów chemii budowlanej.
http://www.aqua-tech.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęFrezy ślimakowe modułowe Matryce Noże tokarskie

pagerank Dodano: 05 03 2009

Frezy ślimakowe modułowe Matryce Noże tokarskie
Firma Mikronar wykonuje i regeneruje narzędzia precyzyjne. Stały wysoki poziom naszych działań wykształcił w naszej działalności narzędzia profesjonalnej obsługi klienta. Oferuje bowiem sprzęt, który tylko takich rozwiązań się trzyma. Proponujemy: przeciągacze, radełka i wykrojniki. Tyle w skrócie, reszta u nas.
http://www.mikronar.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID