dodaj stronę
  przejdź na stronęHale namiotowe, szatnie i garderoby

pagerank Dodano: 11 03 2009

Hale namiotowe, szatnie i garderoby
Firma Setter specjalizuje się w branży budownictwa i lekkiej architektury namiotowej. Zajmuje się wypożyczaniem, produkcją i sprzedażą hal, pawilonów namiotowych, szatni, garderob. Oferujemy hale magazynowe o lekkich aluminiowych konstrukcjach. Zaspokajamy potrzeby także najbardziej wymagających Klientów.
http://www.setter.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęBramy, ogrodzenia kute

pagerank Dodano: 13 03 2009

Bramy, ogrodzenia kute
Centerfence - ogrodzenia kute, bramy, palisady, siatki zgrzewane, furtki, ogrodzenia budowlane, piłkochwyty na bramki, napędy do bram oraz ogrodzenia posesyjne. Partnerzy firmy to Betafence, Heras, Came, FAAC, Wiśniowski. Zapraszamy po bramy, ogrodzenia Warszawa. Centrum Ogrodzeń Centerfence to kompletne ogrodzenia od A do Z. Nasza firma posiada bogatą ofertę: bramy, ogrodzenia kute, budowlane, przestawne oraz akcesoria ogrodzeniowe, furtki, palisady i napędy do bramy. Zapraszamy - Heras, ogrodzenia Warszawa, woj. mazowieckie.
http://www.centerfence.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęSztukateria Kraśnik

pagerank Dodano: 17 03 2009

Sztukateria Kraśnik
Kowal - Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zamość, Chełm, Lublin. Gzymsy, bonie, sztukateria, rozety, podokienniki, listwy styropianowe, zworniki, bazy i głowice, belki przysufitowe. Cięcie styropianu, profile okien i drzwi. Architektura wnętrz, Architektura ogrodowa, elewacje zewnętrzne, ramy okienne i drzwiowe, listwy ozdobne, zabudowa wnętrz okien i drzwi oraz wyroby styropianowe.
http://www.sztukateria-tomaszow.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęTECE - wodne ogrzewanie podłogowe, stelaż podtyn

pagerank Dodano: 27 03 2009

TECE - wodne ogrzewanie podłogowe, stelaż podtyn
Producent i dystrybutor - najlepsze ogrzewanie podłogowe na rynku. TECE Sp. z o.o. jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Spółka zajmuje się promocją, dystrybucją i sprzedażą czterech głównych grup asortymentowych, do których należą: TECEprofil - uniwersalny system sanitarny oparty na stelażach podtynkowych wraz z profilami stalowymi do budowy ścian montażowych. TECEflex - elastyczny system instalacji sanitarnych i grzewczych łączonych zaciskowo na bazie rur PE-Xc, PE-Xc/Al/PE-RT; TECEflex - wodne ogrzewanie podłogowe; TECEquickpipe - system instalacji sanitarnych i przemysłowych z CPVC;
http://tece.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID