dodaj stronę
  przejdź na stronęOsuszanie, izolacje

pagerank Dodano: 10 02 2009

Osuszanie, izolacje
Nasza firma zajmuje się wykrywaniem przecieków z centymetrową dokładnością oraz monitorowaniem stanu izolacji na dachach. Oferujemy izolacje, hydroizolacje, osuszanie budynków. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczną aparaturę pomiarową i stosujemy nowoczesne technologie hydroizolacji. Jako wykonawcy mamy za sobą szereg udanych realizacji ,dysponujemy autoryzacjami uznanych producentów chemii budowlanej.
http://www.aqua-tech.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęFrezy ślimakowe modułowe Matryce Noże tokarskie

pagerank Dodano: 05 03 2009

Frezy ślimakowe modułowe Matryce Noże tokarskie
Firma Mikronar wykonuje i regeneruje narzędzia precyzyjne. Stały wysoki poziom naszych działań wykształcił w naszej działalności narzędzia profesjonalnej obsługi klienta. Oferuje bowiem sprzęt, który tylko takich rozwiązań się trzyma. Proponujemy: przeciągacze, radełka i wykrojniki. Tyle w skrócie, reszta u nas.
http://www.mikronar.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęHale namiotowe, szatnie i garderoby

pagerank Dodano: 11 03 2009

Hale namiotowe, szatnie i garderoby
Firma Setter specjalizuje się w branży budownictwa i lekkiej architektury namiotowej. Zajmuje się wypożyczaniem, produkcją i sprzedażą hal, pawilonów namiotowych, szatni, garderob. Oferujemy hale magazynowe o lekkich aluminiowych konstrukcjach. Zaspokajamy potrzeby także najbardziej wymagających Klientów.
http://www.setter.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęBramy, ogrodzenia kute

pagerank Dodano: 13 03 2009

Bramy, ogrodzenia kute
Centerfence - ogrodzenia kute, bramy, palisady, siatki zgrzewane, furtki, ogrodzenia budowlane, piłkochwyty na bramki, napędy do bram oraz ogrodzenia posesyjne. Partnerzy firmy to Betafence, Heras, Came, FAAC, Wiśniowski. Zapraszamy po bramy, ogrodzenia Warszawa. Centrum Ogrodzeń Centerfence to kompletne ogrodzenia od A do Z. Nasza firma posiada bogatą ofertę: bramy, ogrodzenia kute, budowlane, przestawne oraz akcesoria ogrodzeniowe, furtki, palisady i napędy do bramy. Zapraszamy - Heras, ogrodzenia Warszawa, woj. mazowieckie.
http://www.centerfence.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID