dodaj stronę
  przejdź na stronęTECE - wodne ogrzewanie podłogowe, stelaż podtyn

pagerank Dodano: 27 03 2009

TECE - wodne ogrzewanie podłogowe, stelaż podtyn
Producent i dystrybutor - najlepsze ogrzewanie podłogowe na rynku. TECE Sp. z o.o. jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Spółka zajmuje się promocją, dystrybucją i sprzedażą czterech głównych grup asortymentowych, do których należą: TECEprofil - uniwersalny system sanitarny oparty na stelażach podtynkowych wraz z profilami stalowymi do budowy ścian montażowych. TECEflex - elastyczny system instalacji sanitarnych i grzewczych łączonych zaciskowo na bazie rur PE-Xc, PE-Xc/Al/PE-RT; TECEflex - wodne ogrzewanie podłogowe; TECEquickpipe - system instalacji sanitarnych i przemysłowych z CPVC;
http://tece.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOsuszacze

pagerank Dodano: 10 04 2009

Osuszacze
Sklep internetowy optymalsystem oferuje klimatyzatory, osuszacze, kurtyny powietrzne, nagrzewnie. Profesjonalne osuszanie zapraszamy. Sklep internetowy optymalsystem oferuje klimatyzatory, osuszacze, kurtyny powietrzne, nagrzewnie. Profesjonalne osuszanie zapraszamy. Sklep internetowy optymalsystem oferuje klimatyzatory, osuszacze, kurtyny powietrzne, nagrzewnie. Profesjonalne osuszanie zapraszamy.
http://www.optymalsystem.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęPosadzki przemysłowe

pagerank Dodano: 16 04 2009

Posadzki przemysłowe
Posadzki przemysłowe Promis. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonaniu i remontach posadzek betonowych, żywicznych oraz cienkowarstwowe. Gwarancja jakości poparta setkami realizacji i kilkunastoletnim doświadczeniem. Profesjonalne wykonanie specjalistycznych posadzek żywicznych, betonowych i iniekcji.
http://www.promis.net.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęschody

pagerank Dodano: 21 04 2009

schody
Schody PANAS - Specjalizujemy się w produkcji schodów drewnianych. Działamy na terenie woj Małopolskiego: miasta świdnica, Wrocław. Schody z drewna zapraszamy! Schody PANAS - Specjalizujemy się w produkcji schodów drewnianych. Działamy na terenie woj Małopolskiego: miasta świdnica, Wrocław. Schody z drewna zapraszamy!
http://www.schodypanas.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID