dodaj stronę
  przejdź na stronęBudowa mostów

pagerank Dodano: 04 09 2009

Budowa mostów
Roboty ziemne i drogowe, prace melioracyjne - Rewers (blisko Lębork, Wejherowo, Rumia i Gdynia). Umocnienia brzegów, odmulanie stawów, zbiorniki retencyjne, przepusty, nawodnienia, budowa mostów, jazy, niwelacja terenu, melioracje i odwodnienia. Hydrotechnika, remonty elektrowni wodnych, budowa mostów, odwodnienia, odmulanie stawów, umocnienia brzegów i przepusty.
http://www.rewers.combiz.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęMeble biurowe, meble gabinetowe

pagerank Dodano: 10 09 2009

Meble biurowe, meble gabinetowe
W naszej ofercie znajdują się meble biurowe, od mebli pracowniczych poprzez systemy call center, lady recepcyjne, szafy i regały, aż po doskonałe designersko meble gabinetowe. Oferujemy meble biurowe, meble gabinetowe, meble pracownicze. Jesteśmy jedną z wiodących firm w tej branży, w Polsce. Doradzamy naszym Klientom umeblowanie biur w oparciu o ich potrzeby, z uwzględnieniem zasad ergonomii. Pomagamy także w przemeblowaniach, w ramach siedziby. Sprawujemy pełny serwis pogwarancyjny dla dostarczanych mebli. Produkty tylko wybranych, najlepszych producentów.
http://www.dynamico.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęKlimatyzacja - producent i importer

pagerank Dodano: 22 09 2009

Klimatyzacja - producent i importer
Firma Centrum Klima S.A. jest najbardziej znaczącym w Polsce dystrybutorem podzespołów i narzędzi stosowanych w budowaniu instalacji wentylacji i innych typach przesyłu powietrza. Centrum Klima jest jedną z najsolidniejszych marek w segmencie wentylacja i klimatyzacja. O jakości asortymentu i usług oferowanych przez Centrum Klima S.A. świadczy dynamiczne wejście spółki na rynki zachodnioeuropejskie i konkurowanie z potentatami branży w innych Państwach.
http://www.centrumklima.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęWypożyczalnia sprzętu budowlanego

pagerank Dodano: 30 09 2009

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Wypożyczalnia elektronarzędzi, wypożyczalnia sprzętu budowlanego, wypożyczalnia sprzętu sportowo turystycznego to tylko część usług jakie można znaleźć w ofercie firmy Metmar. Sprawdź ile kosztuje nowy bądź używany sprzęt budowlany a następnie oszacuj czy na pewno CI się to opłaci?. Kupno sprzętu Budowlanego to bardzo droga inwestycja, co jednak zrobić gdy chcemy wykonać swoją ulubioną aranżację. Firma Metmar wychodzi nam z pomocną dłonią, wypożyczalnia elektronarzędzi i wypożyczalnia sprzętu budowlanego to jest to czego szukałeś. elektronarzędzi i wypożyczalnia sprzętu budowlanego to jest to czego szukałeś. Gdy potrzebujesz specjalistycznego sprzętu wypożyczenie jest bardzo dobrym rozwiązaniem! Przemawiają za tym korzyści organizacyjne, formalno-prawne, a najważniejsze - finansowe. Zapoznaj się z ofertą firmy Metmar i przekonaj się sam, jak wiele możesz zaoszczędzić. Oto cała bogata oferta firmy Metmar: • Wykonawstwo konstrukcji stalowych, ogrodzeń, krat, bram przesuwnych i innych nietypowych prac ślusarskich. • Wypożyczanie: - Sprzętu budowlanego i elektronarzędzi - Zastawy stołowej i wyposażenia imprez - Sprzętu sportowo - turystycznego - Bagażników dachowych • Naprawa Sprzętu budowlanego ( betoniarki, wciągarki, zagęszczarki...) • Wiercenie i cięcie betonu zbrojonego cięcie do grubości 120mm wiercenie wiertnicami do średnicy 250mm o Sprzedaż i serwis cykliniarek o Serwis nart i snowboardów
http://www.metmar.waw.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID