dodaj stronę
  przejdź na stronęmonitoring kamerami

pagerank Dodano: 06 10 2009

monitoring kamerami
Firma OTECH specjalizuje się w instalacjach z zakresu: telewizja przemysłowa (monitoring wizyjny), sieci komputerowe oraz światłowodowe, kontrola dostępu oraz rejestracja czasu pracy, systemy sygnalizacji pożaru i oddymiania oraz instalacje specjalistyczne, także prace wysokościowe. Stawiamy do Państwa dyspozycji 10 lat doświadczenia w sieciach niskonapięciowych.
http://www.otech.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOdśnieżanie dachów

pagerank Dodano: 10 10 2009

Odśnieżanie dachów
Grupa Erato oferuje w sezonie zimowym kompleksowe odśnieżaniu dachów, parkingów czy innych trudnodostępnych powierzchni. Odśnieżanie dachów to czynność mająca na celu usunięcie wszelkich śniegów oraz zlodowaceń z dachu, dzięki czemu nie będzie narażony na dodatkowe naprężenia. W ofercie firmy cała gama prac na wysokości zapraszamy.
http://www.erato.net.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęKostka brukowa, kruszywa, grysy - kopalnia sjenitu

pagerank Dodano: 15 10 2009

Kostka brukowa, kruszywa, grysy - kopalnia sjenitu
Kopalnia Sjenitu "Przedborowa" Sp z.o.o zlokalizowana jest w województwie dolnośląskim, w powiecie ząbkowickim gdzie występuje złoże jednej z najrzadszych i zarazem najpiękniejszych skał sjenitowych w skali Polski i Europy. Oferta firmy obejmuje szeroką gamę produktów takich jak kruszywo i kamień łamany, kostkę brukowa.
http://www.sjenitprzedborowa.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęTanie

pagerank Dodano: 31 10 2009

Tanie
Rega - wiązary dachowe, pruski mur - woj. zachodniopomorskie. Producent oferuje tanie domy z drewna, szkieletowe i domy prefabrykowane w zakładzie w Węgorzycach. Domy drewniane montowane są na budowach w całym kraju. Produkcja i budowa domów drewnianych - tanie domy z drewna, domy kanadyjskie, pruski mur i wiązary dachowe. Budownictwo szkieletowe - budowa domów z drewna.
http://www.rega.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID