dodaj stronę
  przejdź na stronęKlimatyzacja - producent i importer

pagerank Dodano: 22 09 2009

Klimatyzacja - producent i importer
Firma Centrum Klima S.A. jest najbardziej znaczącym w Polsce dystrybutorem podzespołów i narzędzi stosowanych w budowaniu instalacji wentylacji i innych typach przesyłu powietrza. Centrum Klima jest jedną z najsolidniejszych marek w segmencie wentylacja i klimatyzacja. O jakości asortymentu i usług oferowanych przez Centrum Klima S.A. świadczy dynamiczne wejście spółki na rynki zachodnioeuropejskie i konkurowanie z potentatami branży w innych Państwach.
http://www.centrumklima.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęWypożyczalnia sprzętu budowlanego

pagerank Dodano: 30 09 2009

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Wypożyczalnia elektronarzędzi, wypożyczalnia sprzętu budowlanego, wypożyczalnia sprzętu sportowo turystycznego to tylko część usług jakie można znaleźć w ofercie firmy Metmar. Sprawdź ile kosztuje nowy bądź używany sprzęt budowlany a następnie oszacuj czy na pewno CI się to opłaci?. Kupno sprzętu Budowlanego to bardzo droga inwestycja, co jednak zrobić gdy chcemy wykonać swoją ulubioną aranżację. Firma Metmar wychodzi nam z pomocną dłonią, wypożyczalnia elektronarzędzi i wypożyczalnia sprzętu budowlanego to jest to czego szukałeś. elektronarzędzi i wypożyczalnia sprzętu budowlanego to jest to czego szukałeś. Gdy potrzebujesz specjalistycznego sprzętu wypożyczenie jest bardzo dobrym rozwiązaniem! Przemawiają za tym korzyści organizacyjne, formalno-prawne, a najważniejsze - finansowe. Zapoznaj się z ofertą firmy Metmar i przekonaj się sam, jak wiele możesz zaoszczędzić. Oto cała bogata oferta firmy Metmar: • Wykonawstwo konstrukcji stalowych, ogrodzeń, krat, bram przesuwnych i innych nietypowych prac ślusarskich. • Wypożyczanie: - Sprzętu budowlanego i elektronarzędzi - Zastawy stołowej i wyposażenia imprez - Sprzętu sportowo - turystycznego - Bagażników dachowych • Naprawa Sprzętu budowlanego ( betoniarki, wciągarki, zagęszczarki...) • Wiercenie i cięcie betonu zbrojonego cięcie do grubości 120mm wiercenie wiertnicami do średnicy 250mm o Sprzedaż i serwis cykliniarek o Serwis nart i snowboardów
http://www.metmar.waw.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęmonitoring kamerami

pagerank Dodano: 06 10 2009

monitoring kamerami
Firma OTECH specjalizuje się w instalacjach z zakresu: telewizja przemysłowa (monitoring wizyjny), sieci komputerowe oraz światłowodowe, kontrola dostępu oraz rejestracja czasu pracy, systemy sygnalizacji pożaru i oddymiania oraz instalacje specjalistyczne, także prace wysokościowe. Stawiamy do Państwa dyspozycji 10 lat doświadczenia w sieciach niskonapięciowych.
http://www.otech.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOdśnieżanie dachów

pagerank Dodano: 10 10 2009

Odśnieżanie dachów
Grupa Erato oferuje w sezonie zimowym kompleksowe odśnieżaniu dachów, parkingów czy innych trudnodostępnych powierzchni. Odśnieżanie dachów to czynność mająca na celu usunięcie wszelkich śniegów oraz zlodowaceń z dachu, dzięki czemu nie będzie narażony na dodatkowe naprężenia. W ofercie firmy cała gama prac na wysokości zapraszamy.
http://www.erato.net.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID