dodaj stronę
  przejdź na stronęoczyszczalnie biologiczne

pagerank Dodano: 08 11 2009

oczyszczalnie biologiczne
Firma "METAL-BUD" zajmuje się produkcją przydomowych oczyszczalni ścieków typu TOPAS produkowane w wielkości od 2 do 400 RLM.Ponadto w swoim asortymencie mamy biologiczne oczyszczalnie MONOBLOK i FLEXIDIBLOK przeznaczone dla wsi , małych i dużych miejscowości..Możemy również zaproponować przepompownie ścieków i wody PSP, separatory tłuszczu,oleju itp. W roku 2009 przydomowe oczyszczalnie TOPAS były w Szwecji poddane testom. Wśród 21 testowanych oczyszczalni z różnych krajów , oczyszczalnie przydomowe typu TOPAS wypadły najlepiej pod każdym względem.
http://www.oczyszczalnie-sciekow.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęogrodzenia kute

pagerank Dodano: 09 11 2009

ogrodzenia kute
Dinell powstał jako firma zajmująca się automatyką i elektroniką do bram. Ze względu na zapotrzebowanie klientów rozwinęliśmy naszą działalność na szerokie zagadnienie bram wjazdowych i garażowych, a później ślusarstwo i kowalstwo. Świadczymy usługi w zakresie produkcji i montażu bram wjazdowych, garażowych, ogrodzeń, balustrad a także metalowych mebli, lamp ogrodowych czy ozdobnych skrzynek na gaz. Wszystko co możliwe próbujemy zamknąć i otworzyć automatycznie, a także zapalić i zgasić światło w sposób niekoniecznie konwencjonalny. Posiadamy mnóstwo własnych oryginalnych projektów oraz tworzymy nowe w oparciu o pomysły naszych klientów. Olbrzymią radość sprawia nam wykonanie nowych wzorów, jak i zaprojektowanie bardziej funkcjonalnej automatyki która nie musi się ograniczać do otwierania i zamykania bramy z pilota.
http://www.dinell.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęDomy energooszczędne Poznań

pagerank Dodano: 20 11 2009

Domy energooszczędne Poznań
Deweloper Poznań - Jakś-Bud. Specjalizacja to inwestycje i realizacje budowlane na rynku wielkopolskim. W ofercie atrakcyjne szeregowe domy jednorodzinne, mieszkania, apartamenty, Poznań. Polacamy dom ekologiczny, budynek wielorodzinny, domy energooszczędne Poznań. Deweloperzy woj. wielkopolskie - apartamenty, mieszkania, domy ekologiczne Poznań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.jaks-bud.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęAMWIN - hale przemysłowe - stalowe

pagerank Dodano: 24 11 2009

AMWIN - hale przemysłowe - stalowe
Amwin - projektowanie, montaż i dostawa hal stalowych, hal magazynowych, hal przemysłowych, hal produkcyjnych, hal handlowych, hal sportowych. Ponad 100 zrealizowanych obiektów hal, ponad 15 doświadczenia w w projektowaniu hal. Generalny wykonawca hal stalowych w lekkiej konstrukcji z opracowaną unikalną technologią montażu. Jedna z kluczowych firm w Polsca zajmujących się kompleksowymi rozwiązania hal stalowych.
http://www.amwin.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID