dodaj stronę
  przejdź na stronęLUBAR prefabrykaty betonowe

pagerank Dodano: 09 12 2009

LUBAR prefabrykaty betonowe
LUBAR jest producentem oraz dostawcą certyfikowanych prefabrykatów betonowych takich jak bloczki betonowe, beton towarowy, nadproża, stropy TERIVA i Filigran. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań, sprawną obsługę logistyczną oraz korzystne warunki współpracy.
http://www.lubar.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęSystemy kominowe

pagerank Dodano: 30 12 2009

Systemy kominowe
Firma Darco nieprzerwanie od 1992 roku zaopatruje nas w urządzenia techniki kominowej i wentylacyjnej. Wysoka jakość oferowanych kominów sprawiła, że dzisiaj jesteśmy ich wiodących producentem. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo kominy, systemy kominowe oraz wkłady kominowe. W naszej firmie stawiamy głównie na jakość, dlatego też wybierając kominy firmy Darco – mają Państwo pewność solidnego i bezpiecznego produktu.
http://www.darco.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęDomy drewniane, szkieletowe z bali

pagerank Dodano: 02 01 2010

Domy drewniane, szkieletowe z bali
Domy drewniane całoroczne i domy z bali z drewna to nasza specjalność. Firma Altbud oferuje szkieletowe domy z drewna. Domy kanadyjskie, domy szkieletowe i domy letniskowe wykonane z drewna są naturalnym sposobem na wygodne mieszkanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i galerią zrealizowanych projektów.
http://www.altbud.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęHale Stalowe

pagerank Dodano: 18 01 2010

Hale Stalowe
BiB Systems Sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją, dostawami oraz montażem (pod klucz) hal stalowych. Wykonujemy zarówno hale systemowe, jak i projektowane indywidualnie. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia jak i doświadczenia naszych partnerów, każdy obiekt jest indywidualnie analizowany. W zależności od potrzeb oraz wymagań inwestora uzgodnionych wspólnie z architektem, konstruktorem i technologiem dobieramy odpowiednie parametry tak aby sprostać wymaganiom każdego klienta.
http://www.bibsystem.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID