dodaj stronę
  przejdź na stronęHale Stalowe

pagerank Dodano: 18 01 2010

Hale Stalowe
BiB Systems Sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją, dostawami oraz montażem (pod klucz) hal stalowych. Wykonujemy zarówno hale systemowe, jak i projektowane indywidualnie. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia jak i doświadczenia naszych partnerów, każdy obiekt jest indywidualnie analizowany. W zależności od potrzeb oraz wymagań inwestora uzgodnionych wspólnie z architektem, konstruktorem i technologiem dobieramy odpowiednie parametry tak aby sprostać wymaganiom każdego klienta.
http://www.bibsystem.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęMOKA - parapety

pagerank Dodano: 27 01 2010

MOKA - parapety
Firma "MOKA" zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki. Główny profil działalności firmy to okna drewniane, drzwi wejściowe oraz drzwi wewnętrzne. W naszej ofercie oprócz już wymienonych towarów znaleźć Państwo mogą także parapety wewnętrzne i zewnętrzne wykonane z różnych materiałów, zaczynając od drewnianych, poprzez kamienne, czy też PVC stosowane do wewnątrz pomieszczeń a także parapety stalowe oraz aluminiowe stosowane na zewnątrz pomieszczeń.
http://www.moka-okna.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęHormann Bydgoszcz

pagerank Dodano: 29 01 2010

Hormann Bydgoszcz
Naprowadzacze, kurtyny wstęgowe, rampy, bramy segmentowe i bramy przemysłowe - serwis i sprzedaż - Kolbud Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie. Bramy Hormann, Wisniowski, stertil, stanowiska dostawiane, mosty przeładunkowe, szyny najazdowe, uszczelnienia bramowe, płyty sprężynowe, rampy przewoźne i akcesoria przeładunkowe. Zasłony wstęgowe, kładki, folia, osłony spawalnicze, mostki progowe, bramy szybkobieżne i wahadłowe. Kraty rolowane, szlabany, ogrodzenia przemysłowe. Bramy szybkobieżne, segmentowe, przeciwpożarowe, rolowane i wahadłowe. Podesty nożycowe i bramy w Bydgoszczy.
http://www.kolbud.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęSzamba betonowe wodoszczelne oraz z

pagerank Dodano: 07 02 2010

Szamba betonowe wodoszczelne oraz z
Firma A.T.W-P.P.H.U specjalizuje się w produkcji zbiorników na ścieki komunalne (szamba betonowe), gnojowicę, deszczówkę itp., o różnych pojemnościach i wymiarach. Stosujemy żelbeton klasy B-25 z dodatkiem chemii budowlanej dzięki, której zbiorniki nasze są w 100% szczelne, oraz profesjonalne wykonanie zbrojenia i dodatkowe zabezpieczenia masą asfaltowo-kauczukową izolbet, sprawia że są one odporne na działanie czynników zewnętrznych, posiadają wyjątkową trwałość i są proste w montażu.
http://www.walbud.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID