dodaj stronę
  przejdź na stronęOkna, Okna PCV, Okna drewniane, Okn

pagerank Dodano: 07 02 2010

Okna, Okna PCV, Okna drewniane, Okn
Targ to narzędzie internetowe, miejsce w sieci stworzone po to żeby pomóc w wyborze i w zakupie stolarki okiennej. Targ to teren przeznaczony do handlu, na którym swoje stanowiska mają producenci oferujący swoje towary. Najważniejszy jest jednak klient, któremu targ zapewnia różnorodność cen i produktów. Targ powstał po to żeby zadowolić każdego klienta.
http://www.targokienny.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęZbrojenia

pagerank Dodano: 14 02 2010

Zbrojenia
Wiązarki Max. Każdy zbrojarz wie, jak uciążliwe i pracochłonne jest ręczne wiązanie zbrojenia. Mamy na to sposób. Oferujemy Państwu wiązarki Max, które błyskawicznie wiążą pręty zbrojeniowe, umożliwiając automatyczne wiązanie, niezależnie od grubości jaką ma drut wiązałkowy. Automatyczne wiązarki są w stanie zastąpić pracę 5 zbrojarzy, wiążąc drut wiązałkowy w czasie poniżej 1 sekundy. Jeszcze nigdy wykonanie zbrojenia nie było tak bezpieczne, proste i szybkie.
http://www.wiazarki-max.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęUsługi Remontowo Budowlane B R G

pagerank Dodano: 18 02 2010

Usługi Remontowo Budowlane B R G
Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów budowlanych w pełnym zakresie wykonywania usług. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek.. Realizujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę usług.
http://www.remontowe.warszawa.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęDomy drewniane

pagerank Dodano: 18 02 2010

Domy drewniane
Firma Wako istnieje na rynku polskim i zagranicznym od 1990 roku. Od początku swojej działalności produkuje domy drewniane. Technologia stawiania domu dopasowywana jest w zależności od jego zastosowania. Podstawę oferty firmy Wako stanowią domy kanadyjskie (szkieletowe), domy z bali i mury pruskie. Wiedza i praktyka zdobyte podczas wykonywania nawet najbardziej zaawansowanych technicznie konstrukcji pozwala na realizację domów drewnianych spełniających oczekiwania wszystkich klientów.
http://www.wakodomy.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID