dodaj stronę
  przejdź na stronęUsługi Remontowo Budowlane B R G

pagerank Dodano: 18 02 2010

Usługi Remontowo Budowlane B R G
Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów budowlanych w pełnym zakresie wykonywania usług. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek.. Realizujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę usług.
http://www.remontowe.warszawa.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęDomy drewniane

pagerank Dodano: 18 02 2010

Domy drewniane
Firma Wako istnieje na rynku polskim i zagranicznym od 1990 roku. Od początku swojej działalności produkuje domy drewniane. Technologia stawiania domu dopasowywana jest w zależności od jego zastosowania. Podstawę oferty firmy Wako stanowią domy kanadyjskie (szkieletowe), domy z bali i mury pruskie. Wiedza i praktyka zdobyte podczas wykonywania nawet najbardziej zaawansowanych technicznie konstrukcji pozwala na realizację domów drewnianych spełniających oczekiwania wszystkich klientów.
http://www.wakodomy.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęProjekty domów

pagerank Dodano: 26 02 2010

Projekty domów
Serwis Twojachata.pl w prosty i przystępny sposób opisuje etapy powstawania projektu domu. Dowiedz się między innymi jakie materiały wybrać, jak znależć grunt czy które okna są najlepsze oraz najtańsze. Za nim zaczniesz rozglądać się za biurem projektowym, warto abyć choć trochę zagłębił się w temacie. Zapraszamy.
http://twojachata.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęHale stalowe

pagerank Dodano: 03 03 2010

Hale stalowe
Firma Bamix od ponad 10 lat zajmuje się budową oraz remontami konstrukcji stalowych w postaci hal przemysłowych. Budowane przez naszą firmę hale stalowe spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa, budujemy solidnie i bezpiecznie. Wysoka jakość naszych usług towarzyszy naszej każdej realizacji. Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy postarają się w jak najkrótszym czasie wybudować zamówione hale stalowe. Zaufało nam już wielu Klientów, zaufaj nam i Ty. Wysokiej jakości hale stalowe z firmą budowlaną Bamix.
http://www.bamix.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID