dodaj stronę
  przejdź na stronędeweloper wrocław

pagerank Dodano: 21 07 2010

deweloper wrocław
Nasza firma na samym początku udzielała się w branży projektowania sieci telekomunikacyjnych aby następnie przenieść swoją aktywność na budownictwo mieszkaniowe, do której przygotowywaliśmy się od wielu lat inwestując w dobre tereny na terenie Wrocławia. Firma gotowa jest pod względem technicznym i kadrowym do rozpoczęcia prac związanych z budownictwem oraz inżynierią lądową o dużym spektrum - Deweloper Wrocław.
http://www.lokum.in/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęFirmy budowlane w polskich miastach

pagerank Dodano: 31 08 2010

Firmy budowlane w polskich miastach
Wielkiebudowanie.pl to nowoczesny system firm budowlanych w którym można dokładnie zapoznać się z z zakresem usług budowlanych wykonywanymi przez nasze firmy. Każdy inwestor ma do dyspozycji cenik usług budowlanych z całej Polski, galerie prac prowadzonych przez firmy budowlane a także bezpośredni dostęp do stron www. W systemie prowadzimy dział Inspiracje w którym firmy budowlane pokazują swoje produkty finalne w postaci gotowych obiektów. Do Państwa dyspozycji są również produkty medialne w postaci filmów video pochodzących z frontu robót budowlanych naszych firm.
http://www.wielkiebudowanie.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęProducent oczyszczalni ścieków

pagerank Dodano: 20 09 2010

Producent oczyszczalni ścieków
Firma Salher zajmuje się projektowaniem i produkcją gotowych oczyszczalni ścieków z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym. Oczyszczalnia ścieków przemysłowych Salher produkuje wiele wysoko wyspecjalizowanych urządzeń. Poszczególne elementy są zaprojektowane modułowo, co rozwiązuje większość standardowych problemów w przemyśle. Oczyszczalnia ścieków przemysłowych znajduje zastosowania między innymi w ściekach zawierających substancje ropopochodne, Przemyśle mięsnym, Przemyśle mleczarskim, Przemyśle winiarskim, Ubojniach oraz w Fabrykach olejów. Dział techniczny, w zależności od potrzeb naszych klientów, zaprojektuje najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Aby było ono jak najlepsze, prosimy o kontakt. Oczyszczalnia ścieków gospodarczych SALHER produkuje i dostarcza urządzenia zgodnie z wymaganiami każdego klienta. Może to być przydomowa oczyszczalnia ścieków jak i oczyszczalnia ścieków dla skupisk do 1000 mieszkańców. W zależności od metody oczyszczania można je podzielić na dwie grupy: * -Oczyszczalnie biologiczne (O B) - urządzenia nie potrzebują energii elektrycznej. * -Oczyszczalnie przez napowietrzanie (O N) - urządzenia potrzebują energii elektrycznej. Zalecane dla dużych miejscowości, z wysokimi wymogami oczyszczania. Dział techniczny, w zależności od potrzeb naszych klientów, zaprojektuje najbardziej odpowiednie rozwiązanie.
http://salher.com/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęInwestycje, budownictwo mieszkaniow

pagerank Dodano: 22 09 2010

Inwestycje, budownictwo mieszkaniow
Muratorplus.pl koncentruje się na tematach bezpośrednio związanych z branżą budowlaną oraz rynkiem producentów materiałów dla budownictwa, ma ambicje stać się medium informacyjno-opiniotwórczym. Oznacza to dostarczanie informacji o najnowszych produktach i technologiach, inwestycjach - planowanych, realizowanych i oddanych do użytku, najważniejszych wydarzeniach i regulacjach prawnych odnoszących się do szeroko rozumianego budownictwa. Ważną kwestią było położenie nacisku na indywidualizację osób i firm - konkretnych, nie anonimowych animatorów branży budowlanej.
http://www.muratorplus.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID