dodaj stronę
  przejdź na stronęProducent oczyszczalni ścieków

pagerank Dodano: 20 09 2010

Producent oczyszczalni ścieków
Firma Salher zajmuje się projektowaniem i produkcją gotowych oczyszczalni ścieków z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym. Oczyszczalnia ścieków przemysłowych Salher produkuje wiele wysoko wyspecjalizowanych urządzeń. Poszczególne elementy są zaprojektowane modułowo, co rozwiązuje większość standardowych problemów w przemyśle. Oczyszczalnia ścieków przemysłowych znajduje zastosowania między innymi w ściekach zawierających substancje ropopochodne, Przemyśle mięsnym, Przemyśle mleczarskim, Przemyśle winiarskim, Ubojniach oraz w Fabrykach olejów. Dział techniczny, w zależności od potrzeb naszych klientów, zaprojektuje najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Aby było ono jak najlepsze, prosimy o kontakt. Oczyszczalnia ścieków gospodarczych SALHER produkuje i dostarcza urządzenia zgodnie z wymaganiami każdego klienta. Może to być przydomowa oczyszczalnia ścieków jak i oczyszczalnia ścieków dla skupisk do 1000 mieszkańców. W zależności od metody oczyszczania można je podzielić na dwie grupy: * -Oczyszczalnie biologiczne (O B) - urządzenia nie potrzebują energii elektrycznej. * -Oczyszczalnie przez napowietrzanie (O N) - urządzenia potrzebują energii elektrycznej. Zalecane dla dużych miejscowości, z wysokimi wymogami oczyszczania. Dział techniczny, w zależności od potrzeb naszych klientów, zaprojektuje najbardziej odpowiednie rozwiązanie.
http://salher.com/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęInwestycje, budownictwo mieszkaniow

pagerank Dodano: 22 09 2010

Inwestycje, budownictwo mieszkaniow
Muratorplus.pl koncentruje się na tematach bezpośrednio związanych z branżą budowlaną oraz rynkiem producentów materiałów dla budownictwa, ma ambicje stać się medium informacyjno-opiniotwórczym. Oznacza to dostarczanie informacji o najnowszych produktach i technologiach, inwestycjach - planowanych, realizowanych i oddanych do użytku, najważniejszych wydarzeniach i regulacjach prawnych odnoszących się do szeroko rozumianego budownictwa. Ważną kwestią było położenie nacisku na indywidualizację osób i firm - konkretnych, nie anonimowych animatorów branży budowlanej.
http://www.muratorplus.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęIzolacje zimnochronne

pagerank Dodano: 29 09 2010

Izolacje zimnochronne
Specjalizacja to izolacje przemysłowe - Kaefer wykonuje izolacje termiczne (izolacje ciepłochronne i zimnochronne) oraz izolacje akustyczne i zabezpieczenia przeciwpożarowe. Także usuwanie azbestu, antykorozja - zabezpieczenia antykorozyjne. Wykonawstwo rusztowań - rusztowania, izolacje instalacji Hvac oraz izolacje techniczne i cieplne rurociągów. Zastosowanie w tunelach, rurociągach, samolotach, statkach, stadionach piłkarskich i w instytucjach badawczych. Rusztowania, roboty antykorozyjne, prace izolacyjne - izolacja Warszawa.
http://www.kaefer.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęDom projekty, projekty domów jednorodzinnych

pagerank Dodano: 02 11 2010

Dom projekty, projekty domów jednorodzinnych
Prezentujemy Ci kolekcję najlepszych projektów wykonanych przez profesjonalnych architektów. Znajdziesz tutaj projekty domów jednorodzinnych, projekty garaży jak i budynków usługowych. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w naszej bazie projekt spełniający Twoje wymagania. Możesz u nas nie tylko kupić projekt, ale także skorzystać z bezpłatnego doradztwa naszych architektów. Oglądając projekty domów z pewnością masz własne wytyczne. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie odpowiednie oczekiwania ma spełnić. Serwis ten ma za zadanie Ci w tym pomóc. To największa w Polsce baza gotowych projektów.
http://projekty.murator.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID