dodaj stronę
  przejdź na stronęKominy

pagerank Dodano: 12 06 2011

Kominy
Jawar, wkłady kominowe, kominy ceramiczne - produkowane wyroby posiadają niezbędne atesty i aprobaty. uniwersalny system stalowy również do domów drewnianych. Kominy nadające się do zastosowania zarówno w pracy z kotłami opalanymi gazem lub olejem. Systemy kominowe, przewód elastyczny Duoflix, wkłady kominowe. Oferta dla sektora instalacyjnego. Produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania - nasz dodatkowy atut to szybka i fachowa obsługa klienta. Kominy ceramiczne i wkłady kominowe - zapraszamy.
http://www.jawar.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęWyburzenia, transport

pagerank Dodano: 11 07 2011

Wyburzenia, transport
Nasze jednostki sprzętowe oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat pozwalają nam na prowadzenie prac wyburzeniowych obiektów i transporcie specjalistycznym o różnym stopniu trudności i wysokości. Posiadamy wyspecjalizowaną załogę legitymującą się niezbędnymi kwalifikacjami i uprawnieniami. Wszystkie prace prowadzone są pod nadzorem osoby posiadającej w tym zakresie stosowne uprawnienia. Nasza oferta obejmuje nie tylko działalność wyburzeniową i transportową ale rownież szereg usług dodatkowych. Zarówno potencjał sprzętowy, jak i pracowniczy gwarantują wykonanie powierzonego nam zadania w sposób solidny i dynamiczny. W swoich działaniach kładziemy nacisk na profesjonalizm oraz terminowość, uwzględniając wszelkie uwagi i sugestie ze strony Klientów.
http://pphuclassic.com/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęHurtownia budowlana Wrocław; Materiały budowlane

pagerank Dodano: 12 07 2011

Hurtownia budowlana Wrocław; Materiały budowlane
Hurtownia budowlana Manex Wrocław oferuje materiały budowlane do budowy domu od podstaw. W naszej hurtowni znajdziesz profesjonalną obsługę, a także darmowy kosztorys domu, który wyliczą nasi pracownicy na podstawie projektu. W ofercie naszego składu budowlanego kupisz takie materiały budowlane jak: bloczki betonowe fundamentowe, pokrycia dachowe, pustaki ceramiczne, bloczki Ytong, Silka, silikaty. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny.
http://manex.wroclaw.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęPomorskie

pagerank Dodano: 23 08 2011

Pomorskie
Firma Beditom Producent - Z. Bednarczyk - wysokiej jakości bramy przemysłowe, wjazdowe, bramy garażowe i segmentowe. W ofercie firmy także systemy przeładunkowe, drzwi zewnętrzne, napędy i automatyka bram. Produkcja i sprzedaż - bramy garażowe oraz bramy przemysłowe i segmentowe. Gdynia, woj. pomorskie blisko Trójmiasto, Wejherowo, Gdańsk, Sopot.
http://www.beditom.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID