dodaj stronę
  przejdź na stronęInspektor nadzoru Wroclaw

pagerank Dodano: 25 11 2011

Inspektor nadzoru Wroclaw
Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa, opracowania i przygotowania projektu budowlanego, opracowania dokumentacji technicznej poprzez nadzór po wykonawstwo. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym i współpracujemy z renomowanymi na wrocławskim rynku firmami budowlanymi Oferujemy indywidualne podejście do każdego projektu i zlecenia, biorąc pod uwagę wymagania Inwestora oraz warunki ekonomiczne. Posiadamy własne biuro projektowe i zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów z bogatym doświadczeniem, uprawnieniami budowlanymi oraz znajomością języków obcych. Doświadczenie i kwalifikacje, pozwalają nam na realizację każdego przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego jak i przemysłowego. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów budownictwa, dzięki czemu możemy zapewnić Inwestorowi dobrze przygotowany zespół w składzie: architekt, konstruktor, instalator, drogowiec, projektant, inspektor nadzoru, kierownik budowy.
http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęRemonty mieszkań Warszawa

pagerank Dodano: 02 01 2012

Remonty mieszkań  Warszawa
Twoje doświadczenia z ekipami remontowo-budowlanymi to koszmar – nigdy nie kończą remontu w umówionym terminie, pozostawiają wiele niedociągnięć i trzeba po nich sprzątać tygodniami. Obawiasz się, że ekipa remontowo-budowlana wyrządzi więcej szkody niż pożytku, a Ty będziesz musiał szukać kolejnych specjalistów, którzy wykonają poprawki. Twoi znajomi polecają specjalistów, którzy żądają wysokiej zapłaty za usługi wątpliwej jakości. Powierzenie remontu mieszkania warszawa naszej firmie remontowo-budowlanej zburzy te przeświadczenia. Nasze usługi cechuje zwłaszcza profesjonalne podejście do zleconego remont warszawa. Na życzenie klientów zapewniamy kontakt z architektami wnętrz, którzy wypracują z Państwem nowoczesną aranżację mieszkania bądź domu. Kolejnym etapem jest wykonanie remont mieszkania warszawa zgodnie z projektem bądź zakresem prac ustalonych wspólnie z Państwem. Każde zlecenie poprzedzone jest przygotowaniem wyceny wykończenia mieszkań warszawa, która obejmuje zarówno koszt materiałów jak i prac wykonywanych przez naszych fachowców. Dzięki tym kolejnym krokom w wykonywaniu remont mieszkania warszawa klienci nie są zaskakiwani nieprzewidzianymi wydatkami, zwłaszcza gdy przeprowadzenie wykończenia warszawa planują zamknąć w ustalonym z góry budżecie. Tym co nas wyróżnia spośród konkurencji są korzystne rabaty na materiały budowlane, które możemy zaoferować naszym klientom dzięki wieloletniej współpracy z hurtowniami materiałów budowlanych. Niezmiennie dążymy do wykonania usługi remontowo-budowlane w terminach uzgodnionych z klientem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dążąc do spełnienia nawet najbardziej wyrafinowanych wymagań klienta
http://www.remontystolica.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęUsługi budowlane Lublin

pagerank Dodano: 18 01 2012

Usługi budowlane Lublin
Zajmujemy się pracami budowlanymi od kilkunastu lat, dzięki czemu posiadamy adekwatne doświadczenie, tak bardzo nieodzowne przy wykonywaniu powierzanych zleceń. Naszą główną ofertą jest budowa domów jednorodzinnych od fundamentów po dach, a szeroki wachlarz usług pozwala na wykończenie do stanu developerskiego lub pod klucz. Dzięki tak wszechstronnej ofercie potrafimy sprostac nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Odpowiedni, profesjonalny sprzęt oraz zgrana i znająca się na rzeczy ekipa budowlańców, każde zlecenie, w sposób sprawny i terminowy, doprowadzi do finalizacji. Poszukujemy zleceń z województwa lubelskiego, przede wszystkim z Nałęczowa, Lublina, Świdnika i Lubartowa.
http://www.ekipabudowlana.net/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęRemonty, wykończenia wnętrz-Wrocław

pagerank Dodano: 23 01 2012

Remonty, wykończenia wnętrz-Wrocław
Powszechnie wiadomo, iż planowanie oraz wykonanie prac remontowych we własnym zakresie nie zawsze bywa decyzja najtrafniejszą , dlatego też aby uniknąć rozczarowań proponujemy korzystanie z usług firm remontowych. Wychodząc naprzeciw tym stwierdzeniom pragniemy na witrynie przedstawić ofertę naszej ekipy oraz scharakteryzować pokrótce przebieg takiego zlecenia z naszym udziałem. Nadrzędną stroną działalności firmy TGM są usługi wykończeniowe i remontowe prowadzone w mieszkaniach nowych w stanie deweloperskim, ale wykonujemy również prace drobne jak układanie płytek czy malowanie i odświeżanie obiektów mieszkalnych. Nasze specjalizacje szerzej omawiamy na stronie www do odwiedzenia której zapraszamy.
http://www.tgm.wroclaw.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID