dodaj stronę
  przejdź na stronęUsługi budowlane Lublin

pagerank Dodano: 18 01 2012

Usługi budowlane Lublin
Zajmujemy się pracami budowlanymi od kilkunastu lat, dzięki czemu posiadamy adekwatne doświadczenie, tak bardzo nieodzowne przy wykonywaniu powierzanych zleceń. Naszą główną ofertą jest budowa domów jednorodzinnych od fundamentów po dach, a szeroki wachlarz usług pozwala na wykończenie do stanu developerskiego lub pod klucz. Dzięki tak wszechstronnej ofercie potrafimy sprostac nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Odpowiedni, profesjonalny sprzęt oraz zgrana i znająca się na rzeczy ekipa budowlańców, każde zlecenie, w sposób sprawny i terminowy, doprowadzi do finalizacji. Poszukujemy zleceń z województwa lubelskiego, przede wszystkim z Nałęczowa, Lublina, Świdnika i Lubartowa.
http://www.ekipabudowlana.net/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęRemonty, wykończenia wnętrz-Wrocław

pagerank Dodano: 23 01 2012

Remonty, wykończenia wnętrz-Wrocław
Powszechnie wiadomo, iż planowanie oraz wykonanie prac remontowych we własnym zakresie nie zawsze bywa decyzja najtrafniejszą , dlatego też aby uniknąć rozczarowań proponujemy korzystanie z usług firm remontowych. Wychodząc naprzeciw tym stwierdzeniom pragniemy na witrynie przedstawić ofertę naszej ekipy oraz scharakteryzować pokrótce przebieg takiego zlecenia z naszym udziałem. Nadrzędną stroną działalności firmy TGM są usługi wykończeniowe i remontowe prowadzone w mieszkaniach nowych w stanie deweloperskim, ale wykonujemy również prace drobne jak układanie płytek czy malowanie i odświeżanie obiektów mieszkalnych. Nasze specjalizacje szerzej omawiamy na stronie www do odwiedzenia której zapraszamy.
http://www.tgm.wroclaw.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęSchody Wrocław

pagerank Dodano: 27 01 2012

Schody Wrocław
Szukając najlepszego miasta do osiedlenia się, miasta, które będzie żyło spokojniejszym tempem niż stolica i szybszym niż Kraków, złotym środkiem wydaje się być Wrocław. Stolica Dolnego Śląska jest na trzecim miejscu pod względem przychodów miastem w Polsce - wyprzedzają go Warszawa i Kraków. Szanse na rozwój i na znalezienie pracy wzrastają, gdyż miasto to aktualnie dość dynamicznie się rozwija. Chcąc przeprowadzić się na Dolny Śląsk warto mieć świadomość, że teren ten stale współpracuje z Niemcami, dlatego nieznajomość języka niemieckiego to pierwsze napotkane do przejścia schody Wrocław posiada jednak naprawdę dużą ofertę szkół językowych, w związku z czym lingwistyczne braki można nadrobić dość szybko. Położenie miasta również może być problemem, ponieważ leży ono daleko od centralnej części Polski.
http://www.teko.net.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęFIMOMAR Prace alpinistyczne bielsko

pagerank Dodano: 06 02 2012

FIMOMAR Prace alpinistyczne bielsko
tel. 888-555-318 Prace alpinistyczne śląsk. Wykonywanie kompleksowych instalacji telewizyjnych: Montaż i ustawianie anten satelitarnych i naziemnych. Montaż tunerów DARMOWEJ telewizji naziemnej DVB-T Wykonywanie instalacji telewizji przemysłowej CCTV Wykonywanie instalacji domofonowych i video domofonowych. Budowa sieci komputerowych LAN. Konserwacja i serwisu instalacji telewizji satelitarnej i naziemnej. Montaż telewizorów LCD/Plazma/LED na ścianach. Telewizja kablowa: - projektowanie sieci HFC, - serwisowanie sieci, - budowa magistrali koncentrycznej i optycznej,
http://antenybielsko.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID